Sunday, November 6, 2016

Trennipäevik 31.10.-06.11.2016Tuli talv ja sinna läksid tõuksisõidud ja jooksuringid värskes õhus. Tõuksiga on liiga libe (oleks maastiku oma, siis veel saaks). Ja muidu on ka libe, mu spordijalaõud ei ole naeltega.

Esmaspäev - tõuksiga tööle ja koju 4,3km + 4,3km. Hommikul hakkas veidi lund sadama, koju minek oli üsna vesine ja libedam, aga võtsin rahulikult. Jõusaalis oli puhkenädal! Ehk ainult kaks seeriat ja 40-50% maksimumist, niisiis läks mul üsna kiiresti (35min). Hiljem istusime treeneriga maha ja vaatasime üle järgmise kuu kava, nimelt treener sõitis puhkama ja teda pole 3 nädalat. Põhiharjutused kõik samad, natuke suurendan raskusi ja seeriaid, samuti mõned lisaharjutused. 
Aktiivsus: 124%

Teisipäev - jalutasin tööle 4,4km, töölt kesklinna leerikooli 5,12km ja hiljem koju 1,17km. Selline jalutamine. Koju jõudes oli kõht tühi.
Aktiivsus: 110%

Kolmapäev - plaan oli autoga linna minna, aga hommikul oli lund ja libedust liiga palju, minu autol aga suverehvid. Läksin bussiga! Sõbrants viis pärast arstile ja see pea kilomeeter jalutamist tuligi Tamme Erakliinikust Kaare peatusesse kõndides. Puhkepäev, seda näitab ka aktiivsus.
Aktiivsus: 48%

Neljapäev - jalutasin tööle 4,4km ja hiljem õhtul 1,3km. Puhkasin.
Aktiivsus: 80%

Reede - tööle läksin bussiga! Pärast tööpäeva läksin jõusaali, kus endiselt oli puhkenädal (kokku läks peaaegu 53min). Tegin harjutsi rahulikult ja mõned ka lisaks, sest aega mul jagus. Näiteks kerele ja kõhule tegin rohkem. Mõnus trenn oli. 
Aktiivsus: 84%

Laupäev - kokku jalutasin 8km, vahepeal oli üsna libe, nii et süvalihased said ka rohkem tööd.
Aktiivsus: 113%

Pühapäev - jalutasin kokku 4,2km ja rohkem ei plaani õue minna, sest see tuul on jäine, aga mina habras.
Ja hommikul ärkasin valusa seljaga... mõtlesin, et miks.. kus ma ain külma.. või kuidas ära magasin, aga siis meenus, et ei kumbagi ;)
Aktiivsus: 94% (kell 18)

Järgmine nädal on minul PUHKUS. Jõusaali ilmselt teisipäeva hommikul ja siis reedel. Ja muidu ma ei tea, mis ma teen. Sest ma kavatsen puhata. Loen raamatuid, olen niisama ja natuke ajan asju ka. :)

Kuidagi nii jõulutunne on. Küünlad põlevad. Tuba on soe.
Ja hakkan piparkooke küpsetama.


No comments: