Wednesday, December 7, 2016

Draakon tuletas mulle vahepeal kahte asja meelde. Esiteks seda, et kohvitassi (või muud vedelikuga tassi/klaasi) ei ole vaja hoida arvuti lähedal. Ta tegi oma tavapärase hüppe ja hopsti, läks natukene ümber (ei lennanud arvuti poole). Ta on varem ka mul niimoodi hüpanud, kui tass seal, aga sel korral läks siis niimoodi. Teine meeldetuletus oli see, et pool 10 õhtul ei ole vaja kohvi juua. Uut tassi ma tegema ei hakanud.
Oh ta on numpsik.


Mul oli esmaspäev töölt vaba ja see oli uskumatult mõnus. Magasin arvatust kauem, kuigi Draakon tahtis ka oma tähelepanu, sai siis varahommikul söögi kätte, seejärel tuli minu juurde edasi tuduma.
Aga vaba päev läks kiiresti, sest und jagus, siis kiirustasin trenni, kus läks umbes kaks tundi ja käisin paarist kohast läbi ja jõudsin kell kolm väsinuna koju.

Aga praegu on tööl see periood, kui peab järgmise aasta puhkuseid planeerima. Vale on öelda, et meil sellega raskusi oleks, sest see pole raske selles mõttes, me kolmekesti üksteisega ei arvestaks või riidu läheksime või kõik tahaksime juulis puhata. Raske on lihtsalt detsembri alguses mõelda, millal keegi meist tahab suvel puhata. Aga sel korral läks meil kuidagi väga kergelt. Muidu oleme kõik tahtnud juulis mingeid nädalaid, aga sel aastal ei olnud mul juuli puhkuse ajal ühtegi rannailma, nii et ega väga vahet ei ole. Esialgu sai planeeritud nii, et mina hakkan juuni puhkama ja 16 päevaga saan puhata kolm nädalat, sest vahepeal on jaanipäev. Mina lähen tööle, aga puhkama suundub Sõbrants, kes tahtis juulisse kahte nädalat. Seejärel tuleb tema tööle ja puhkama läheb minu kabinetikaaslane kaheks nädalaks. Siis tuleb tema tööle ja käes on august ja mina lähen kaheks nädalaks puhkama. Ja mina tulen tööle ja Sõbrants läheb kaheks nädalaks puhkama. Kabinetikaaslane pikk puhkus on planeeritud novembrisse. Seejärel paigutasin veel seitse päeva kuskile sügisesse, mida saan vajadusel liigutada (näiteks äkki tahan kevadel puhata). Ja viimased päevad jäid aasta lõppu. Nii saigi mul kokku 38 päeva. Ja esialgu oleme kõik rahul - kõigil on suve ja muud aega. Ja tundub, et uuel aastal pole perioodi, kui ma kolme eest rabama hakkan ... 


:)

1 comment:

Tikker said...

Mnjaa. Kui kass majja toodi, ei julgenud alguses tükk aega tavapärast veeklaasi öökapil hoida, aga mida aeg edasi, seda enam rahunesin... Kuni üleeile õhtul kass ka kuidagi sehkendas, nii et poolik veeklaas ümber läks. Mul läpakas oli küll voodis, aga öökapil hoian raamatuid, mis on enamasti laenutatud. ÕNNEKS läks enamik veest lihtsalt lauale ja raamatud olid kõik kõvade/läikivate kaantega, st kuivatasin ära ja kahjud olid null. Nüüd olen jälle ettevaatlikum :P