Sunday, December 11, 2016

Trennipäevik 05.12-11.12.2016


Esmaspäev - tahtsin kirjutada, et läksin autoga tööle... aga tegelikult ma ei käinudki tööl. :) Jõusaali jõudsin siiski, treener oli ka ja tegime korrektuure - kokku tegin ikka 3 seeriat ja aega läks 75min (kükipäev), soojenduse tegin wattbike'l. Ja siis toimetasin ringi na tuli õhtu.
Aktiivsus: 192%

Teisipäev - puhkepäev.
Aktiivsus: 66%

Kolmapäev - läksin tööle autoga, sest ilm oli veidi kahtlane... nii et pärast tööpäeva jõusaalis ülakehapäev 60min, mõned harjutused olid muutunud, tegin kolm seeriat.
Aktiivsus: 95%

Neljapäev - kõndisin jala tööle 4,5km. Õhtul olin külas.
Aktiivsus: 98%

Reede - kõndisin jala tööle 4,5km, õhtul oli jõulupidu.
Aktiivsus: 84%

Laupäev - jõusaalis lisandus kolmas treeningpäev ja nii ma sina hommikul läksingi. Kohale jõudes helistasin treenerile ja täpsustasin kõik üle. Pulss läks kõrgeks ja trenn oli tõhus. Palju väljaasteid ja astumisi pingile. Selline 60minutti tõhusat trenni, higi voolas. 
Õhtul jalutasin linna vahel 3,2km.
Aktiivsus: 206%

Pühapäev - täna oli äratus kell 8 (Draakon oli tubli ja ärkas ka kell 8). Kella 9 aeg startisin treeneri autoga tema poole, võtsin tema peale ja läksime Elvasse matkama. Alguses pidi meid rohkem tulema, aga läks nii, et olime kahekesi. Kusjuures temast veel väga tubli, sest ta jõudis alles peolt kell 4 koju. :D
Ilm oli mõnus. Täna oli kavas siis 3h matk.. meie tegime tsipa lühema, sest treener oli ka mingi viiruse korjanud, mis kõhutegevusele just eriti hästi ei mõjunud.
Meil tuli siis kokku 17km 2h37min, selle aja sees oli ka kaks väikest pausi. Tempo oli selline 6,8-7,5km/h ehk väga korralik. Pulsiandur oli veidi lahti ja nii ma pulssi ei teagi, aga see oli korralik aeroobne treening. Lisaks oli libe, vahepeal oli ikka tükk tegemist, et end püsti hoida. Aga sai lobiseda, vahepeal sörkida ja looduses viibida.
Aktiivsus: 160% (kell 14)
Pilt Caspar Austa fb-st

49.nädal
Aktiivne aeg 1päev23tundi
108822 sammu - 71,38km
Treeningut 7h58min
Trennides 29,3km


Ja täna on tuharalihas eilsest üsna tundlik... nii et homme teen kükitrenni asemel ülakehatrenni. :)
Järgmine laupäev on töökaaslastega matk Taevaskojas. Trennid teen ära nädala sees.

No comments: