Sunday, December 18, 2016

Trennipäevik 12.12-18.12.2016

Hea nädal :)

Esmaspäev - tegin ülakehapäeva, et jalad saaks pärast matka veidi puhata, sest olid korralikult matkal vatti saanud. Viis seeriat ehk võttis ikka omajagu läbi, aga samas oli kõik väga hea. Ülakehapäev on ikka tsips kergem ka kui kükid ja muu. Midagi erilist meelde ei jäänud. Jõusaal ülakeha 70min. A, trenni lõpus lasin treenein enda seljal ja tuharal veidi tammuda, sest no.. valus oli. :D
Aktiivsus: 114%

Teisipäev - jalutasin tööle ja pool teed linna ja linnast koju - kokku 8,5km. Oli leerikooli viimane tund.
Aktiivsus: 130%

Kolmapäev - jõusaalis oli plaan teha kükke, aga see kang oli kinni ja nii hakkasin kohe pihta hoopis kolmanda päeva kavaga ehk väljaasted. Oi neid oli omajagu. Ja mitte ei väsinud jalad ära, vaid väsisid käed nende 8kg sangpommide hoidmisest. Ja randmed. Eks see ole minu nõrgem külg, aga tulebki trennida nii nagu saab. Niisiis tegin ka pause. Kui väljaasted olid läbi ja tuli pingile astumine, siis panin selle üsna pea madalamale ja pärast paari seeriat sain aru, et mul on vaja vahepeal midagi muud teha, sest muidu lähen ma lihtsalt minema. :D Ehk raske oli. Aga kui vahepeal sai tehtud kõhule ja seljale, siis tegin lõpus ka need viimased seeriad ära ja kõik oligi hästi. Venitada ei jõudnud, sest järsku hakkas kiire. Jõusaal 85minutit.
Aktiivsus: 145%

Neljapäev - jälle jõusaali ja sel korral siis kükid. Eest kükk 32,5kg ja turjalt siis 37,5kg .. ma arvan, EHk veidi panin raskust juurde (1,25kg mõlemale poole). Kükid õnnestusid hästi. Edasi läks raskemaks ja hakkas venima, oli veel astumisi pingile. Eriti raske oli see kõhuralli ja teised lõpuharjutused. Pärast esimesi seeriaid ma tegin enda jaoks mõned harjutused kergemaks. Põhiline (ehk kükid!) olid tehtud. Jõusaal 95minutit.
Lõpus veel rullisin viimaste harjutuste vahepeal ja venitasin ka.

Aktiivsus: 160%

Reede - täielik puhkus, sõps oli külas.
Aktiivsus: 55%

Laupäev - see tore matkapäev! Ehk mul kolmas nädalavahetus järjest metsas, aga sel korral siis laupäev ja Taevaskojas. Aitäh treenerile ja teistele töökaaslastele, kes seda korraldasid ja osalesid. 
Alustasime väga rõõmsalt... jah, kaardike on väike, ga sealt kuskilt Kiidjärvelt läksime ühelt poolt 6km ja kui olime keskele jõudnud, siis mõtlesime, et teeme veel väiekse 3km sutsaka, et käime päris Taevaskojas ka ära... Aga see väike sutsakas läks veidi pikemaks ja nii olime sinna tagasi jõudes kõndinud juba 11km. Nagu ikka oli üks seltskond kiirem ja teine aeglasem ehk ühed tegid sporti ja teised nautisid loodust. Treener oli alguses meiega, aga hiljem teistega tagapool. Meie liider ei saanud arugi, et ta 5km rajale läks, aga kõik läksime riduradapidi järgi. Ja minul oli NIII palju tuttavaid kohti tõukerattakrossist, nii mõnus.
Ilm oli hea. Kõik oli hea. Tempo oli alguses kiirem ehk seal veidi üle 6km/h, aga hiljem siis aeglasem. Muidugi oli kogu aeg ka üles ja siis jälle alla, kohati olid nõlvad väga libedad, aga lund oli väga vähe. 
Pikemate kilomeetriaegade puhul oli see, et sai kedagi järgi oodatud, ma ei hakanud kella kinni panema. Ja viimane kilomeeter on eriti pikk, sest kogemata oli mu kell 800meetrit kinni ja nii ma lisasin lõpuajale lihtsalt puudujäänud meetrid ja minutid. 
Kõik olid tubli. Kõik lõpetasid rõõmsalt. Meie liider jooksis vahepeal tagumise grupi juurde, ajas nendega juttu, võttis bussivõtme ja jooksis tagasi.. uuesti liidriks. 
Ainult, et me läksime kaheks tunniks metsa, aga olime siis peaaegu 4h. Enne pimedat saime ikka välja. =)
Matk taevaskojas 18,2km 3h51minutit (pausidega).
Aktiivsus: 288%

Ja ma olin eelmine päev veidi kaneelikaid teinud, mida siis teised nosida said ja nad selle üle väga rõõmsad olid. 


Mulle meeldib tutimütsi kanda. :)

Pühapäev - puhkepäev. Jalutasin 4,2km. 
Aktiivsus: 66% (kell 18:30)

Nädala lõpuks sain etada, et kui jõusaalis on sellised seeriad ehk 5-6, siis võin lisaharjutusi teha 3 seeriat, peaasi, et põhiharjutused oelks maksimaalselt sooritatud.
Hea teada.. hea, et ma seda nädal hiljem teada ei saanud, sest no kuue seeria nädal algab homme. :)

No comments: