Monday, December 26, 2016

Trennipäevik 19.12-25.12.2016


Kui ma eile fb-s nägin, et Margit oma trennid kirja pannud, siis tekkis mul küsimus, et miks ta seda laupäeval teeb, aga mul polnud mahti lugeda. Ja nüüd ärkasin hommikul ja sain aru, et täna on juba esmaspäev ja eile oli täitsa pühapäev. Vot, et ikka natukene pühade lainel.
Esmaspäev - oli pikk päev, sest käisin ülemustega Tallinnas koosolekul ehk sõitsime tööajast sinna ja tagasi, küll see pealinn on ikka kaugel. Tagasi sõites panin silmad kinni ja tukkusin. Pärast koosolekut oli kõht nii tühi, et ma olin nõus igale poole sööma minema... Statoili meile sel hetkel teele ei jäänud, niisiis võtsime kõik Hesburgerist kanaburgerieined. Vot, läksin ja ostsin sellise eine. Sõin ära ja hakkas parem. Esimene iiveldus kadus. Vahepeal on probleemiks iiveldus nii bussisõidul kui ka autosõidul.
Jõudsime tagasi pärast kella 17 ja nii jõudsin tavapärasest ajast palju hiljem trenni, aga polnud plaani seda ka edasi lükata. Tegin ülakehatreeningu ja nii nagu treener ütles - põhiharjutusi 6 seeriat ja lisaharjutusi vähemalt 3 seeriat. Raskusi lisasin ka kuskile.. Aga kokku jõusaal 75minutit, trenn oli korralik. Aga buss oli läinud ja uus alles tüki aja pärast tulemas ehk jalutasin veel koju (ja poest läbi) 4,75km. Koju jõudes olin väsinud. Pikk päev-
Aktiivsus: 157%

Teisipäev - absoluutselt ei mäleta, mis ma tegin... vaatan kaarti ja näen, et see jalutamine oli linnas koju.. ja kui veiid mõelda siis.. ma käisin pärast tööd Lõunakas ja sõitsin Lõunaka ekspressiga linna.
Aktiivsus: 57%

Kolmapäev - Jõusaal 75minutit, tegin kükke. Ja samamoodi, et põhiharjutusi 6 seeriat, lisaharjutusi vähemalt 3. Kõhulihaste juures tegin ka veidi muud. Kükid läksid hästi ja muu algus ka, aga kõhuralli juures hakkas vaikselt kopp ette tulema.. selleks ajaks väsin lihtsalt ära. Aga pusisin lõpuni.
Aktiivsus: 119%

Neljapäev - sain aru, et kui bussiga Karlovas tiirutada, siis hakkab ka linnaliinibussis iiveldama. Polnud eriti tore.
Õhtul jalutasin 2,8km. Puhkus.
Aktiivsus: 93%

Reede - lühike, kuid väga kiire tööpäev. Jõusaali jõudes mõtlesin, miks küll inimesed koju ei lähe, kui on lühendatud tööpäev... Minul oli veel üks päev tegemata, millega kiiresti alustasin. Aga vahepeal muutusid plaanid, niisiis tegin kiires tempos ja selle ajaga nii palju kui jõudsin ehk kõiki lisaharjutusi vist 3 seeriat ei tulnud. No ja aegagi kulus jõusaalis 45minutit. Aga jalad said väljaastete ja astumistega ikkagi vatti ja andsid korralikult tunda.
Aktiivsus: 118%

Laupäev - jõulud. Jäin kella 20 aeg õhtul magama...
Aktiivsus: 27%

Pühapäev - ja ärkasin veidi enne kella 11 hommikul. Hea uni oli.
Korra oli plaan, et kas jõuan õhtul jooksma... aga enesetunne tegi omad korrektuurid ja pigem ootasin, et valuvaigistid mõjuma hakkaks.
Jalutasin linnas u 5km. 
Aktiivsus: 77%

Nüüd tuleb puhkenädal ja vaja kokku panna jaanuari kava.. :)

No comments: