Sunday, December 4, 2016

Trennipäevik 28.11.-04.11.2016

Alustuseks trennipäeviku postitus ja seejärel ehk kõik teised jutud. :)Kokkuvõtlikult jäin nädalaga rahule, sest sain üsna palju jala kõndida. Minu õnneks oli jõusaalis kerge nädal, mis tegi punaste perioodi lihtsamaks, ei oleks ette kujutanud, et peaksin tegema viis seeriat. Aga teisipäeva hommikul oli ikka väga halb olla, valuvaigistid ei mõjunud ja tööle jõudes olin näost üsna ära, aga lõpuks võtsin teist rohtu juurde ja siis oli elu jälle lill. 

Esmaspäev - hommikul käisin perearstil ja seetõttu läksin tööle autoga. Pärast tööpäeva siis jõusaali. Treener oli tagasi!!! Millegi pärast oli mul meeles, et minu puhkenädal on väiksemad raskused, aga 4 seeriat.. siis aga vaatasin paberit ja seal oli tõesti vaid kaks seeriat ehk kava peale läkski kuskil 40 minutit ja selle sees juba natukene lisaharjutusi kõhule (siis ei valutanud) ja planku. Lõppu veel sõitsin 10 minutit wattbike'il ja ajasin treeneriga juttu. Esimest korda tundsin, et jõusaalis on soe! Meil on seal põrandaküte, aga mina pole kunagi täheldanud, et see soe oleks.
Õhtul veel jalutasin (1,5km), sest viisin auto vennale.
Aktiivsus: 95% 

Teisipäev - nii kaua olin voodis, kuni pidin tõesti hakkama minema, isu ei olnud ja olemine oli ikka kehv, aga tööle tahtsin jalutada, sest mõte bussisõidust ajas iiveldama. Niisiis jalutasin suht rahulikult tööle 4,4km (liikudes polnud enesetundel viga). Pärast tööpäeva sain autoga kesklinnale lähemale, aga jalutasin siis 2,3km leerikooli ka pärast mingi ringiga koju 2,8km
Aktiivsus: 152%

Kolmapäev - jalutasin tööle 4,4km; pärast tööpäeva siis teine jõusaali päev ehk kükid - kokku 53minutit, aga selle aja sisse mahtus ka lisaharjutusi, sest "tegin aega parajaks". Midagi erilist meenutada ei ole. Trenni tegime pimedas ^^, päris vahva.
Õhtul oli vaja veel veidi jalutada. 
Aktiivsus: 140%

Neljapäev - nii tubli, et läksin jälle jala tööle - 4,5km. 
Õhtul olid külalised. :)
Aktiivsus: 117%

Reede - lausa neljas päev jala tööle (4,4km)! Aga siis oli kleit ja saapad. Aga tööl sotsiaalmeediasse logides selgus, et Luunjas on sõudeergomeetri võistlus. Ma olen küll seal grupis, aga olin teated välja lülitanud ja nii see info minuni varem ei jõudnud. Läks veidi aega, aga saime võistkonna kokku (2 naist, 2 meest) ja minul oli plaan ka individuaali sõita. Aga siis tuli mõte, et äkki saaks ka naiskonna kokku... aga paari tunnise etteteamisega ei olnudki see nii lihtne, ikkagi ju reede õhtu. Riided sain mina treeneri käest, sest minul polnud kaasas, jalanõud olid küll kapis. Niisiis töölt küsisime Sõbrantsiga veidi varem ära ja läksime Luunja poole. 
Alustasime naiste individuaalist ehk 500m. Osalejaid oli vähe, aga raske oli ikka. Ma pean eelmise aasta aja kuskilt välja otsima, aga olen üsna kindel, et olin sel aastal aeglasem - 1.53.3, aga naistest siiski kõige kiirem. 
Seejärel õnnestus meil naiskond kokku saada. Esialgu oli juba plaan kolmekesti sõita et 3x400m, aga siis tuli üks veteran veel osalema ja tuli meie punti, et siis kõigil veel üks 300m. Mina olin esimene sõitja, ma ei teagi, mis see aeg mul tuli, sest polnud eriti aega vaadata, usun, et veidi üle minuti.. siis tuli kohtade vahetus ja läks järgmine. Kokku saime ajaks mingi 4min30sek... või veidi rohkem, vahetuste peale läks üsna palju aega.
Ja kuigi pärast seda oli olemine juba üsna raske, siis ikkagi oli vaja ka võistkondlik ära sõita. Mina taaskord alustasin... oi see 500m tuli raskelt, aga ma usun, et aeg jäi veidi alla 2minuti. Siis sõitis Sõbrants ja seejärel mehed. Kaks võistkonda oli, meie saime esimeseks. 
Vahva. 
Niisiis on sellised väiksed võistlused endiselt väga vahvad.
Hiljem jalutasin veel Tartu avhel (1,5 + 2,3km)
Aktiivsus: 190%
Mõned medalid.

Kaks paari spordisokke, šokolaad jagamiseks ja väike presskann, mis on roheline. Hihi.
Laupäev - Draakon ei saa ikka eriti aru, et laupäeval ei pea nii vara ärkama, niisiis oli ta üsna kiuslik. Aga samas oli mul toimetamist ka - läksin kella 10 aeg kodust ära ja jõudsin tagasi poole 10 ajal õhtul. Jalutasin kodust Sõbrakeskusesse, sealt Aardlasse, siis linnavahel. Kokku selline 7km. 
Aktiivsus: 130%

Pühapäev - Nädala alguses mõtlesin, et ei tea, kas A&T Sport sel aastal ka matkasid korraldab ja kirjutasin ka nende fb seinale. Juba järgmisel päeval oli üritus fb-s olemas, eks see plaan neil oli, aga kõige kohta ei tehta kohe üritust. Pidasin natukene Sõbrantsiga aru, sest möödunud aastal olime ühel matkal käinud ja neljapäeval rääkisin sellest ka teistele. Ja tuligi nii, et valmis plaan kohe pühapäeval metsa minna. 
Hommikul olin natukene nukker, sets tahtsin veel magada ja väljas tundus külm. Kohale jõudsime mõnusalt ja autosid muudkui tuli ja tuli. Lõpuks oli meid siis 59 või 60. 
Kui ma kellegi kaasa kutsun, siis tahan, et neid jääks sellest positiivne emotsioon, niisiis püsin ma nendega ühes pundis ja pigem nende tempo järgi. Minule see tempo ka sobis (alguses oli u 6,7km/h, hiljem veidi aeglasem), umbes sellise tempoga lähen ma hommikul tööle ja kaks tundi sellega metsas käia on igati hea. Natuke oli vahepeal sõbrannade pärast mure, et kas nad ehmatavad selle tempo peale väga ära ja mis nad üldse arvavad, aga nad olid väga tublid ja vaprad. Niisiis olime me seal tagaotsas, vahepeal üritasime teejuhtidele ikka öelda, et me saame ise ka hakkama, aga nad ei jätnud meid kuskile. Lõpus olin mina nendega ühes pundis ja teistest veidi eespool ja sis tuli ka moment, kui me metsa vahele ära kadusime ja teised veidi aja pärast natukene hämmeldunud olid, et kuhu paremale nüüd minema peaks... Õnneks sai mulle helistada, ma olingi neid juba ootama jäänud. Läksin veidi tagasi, nemad jõudsid järgi ja siis meie üllatuseks olid teejuhid ka joostes tulnud, et kus me nüüd järsku jäime. Nii armas. Ma ikka kiitsin neid, sest mul sellest Pekist priiks 2014 on ikka natukene halb tunne sees. 
Niisiis sai mütatut 2h7min ja selle ajaga tuli mul 12,1km. 
Ma loodan, et sõbrannadel jäi ka hea ja positiivne kogemus. Mulle meeldis ka see, ets ee algas juba kell 10, niisiis oli kella 12 aeg juba läbi ja terve pikk päev veel ees.
Hiljem veel jalutasin linnast koju ja käisin poes - 2km.
Aktiivsus: 152% (kell 16)

Pilt ürituse fb lehelt.. hommikul tehti :)Järgmine nädal ootab mind veidi muutunud jõusaalikava.. peangi treeneriga nõu pidama, sest mul on homme vaba päev ja tahan trenni juba ennelõunal ära teha.
Mõned päevad tahan jala tööle ka minna. :) Mulle meeldib. 

No comments: