Sunday, January 8, 2017

Aasta I nädal

Esimene nädal, kui tööpäevad olid 15 minutit pikemad. Natukene harjumatu. Muidu oli kell 16 tunne, et kohe saab koju, aga kui see "kohe koju" on 45minuti pärast, siis on natuke vara hakata asju kokku pakkima. Jah, ühest küljest on hea, tööd on alati, teisest küljest on päeva lõpuks silmad ekraanist väsinud ja tahaks juba minema saada. Aga see reedene tunne, et kohe on tööpäev läbi (!), see oli hea. Pärast hommikust koosolekut oli tööpäeva jäänud vaid 7h ja kell 15 oli tõesti tunne, et kohe saab koju.. ja sai ka. Väljas oli valge! Juhuu. 
Busside osas pean ma veel plaani mõtlema. Vahepeal soovitas mu vend ühe odavama Honda osta nagu ta ise tegi :D Hetkel ma Hondat ostma ei tormi, aga peab tõdema, et natukene see mõte hakkas mulle meeldima. 
Eile ärkasin alles kella 11 ajal, isegi Draakon oli rahulik (kuigi ma olin talle vist varahommikul süüa andnud). Ja siis tuli ka otsus, et meil ongi külmapühad ja oleme kodus (mitte et me muidu koos Draakoniga väljas käiks). Muidu on laupäev selline koristamispäev, aga vot seda ka eriti ei teinud. Üks masinatäis pesu läks pesema, sest tööfliis oli vaja puhtaks saada. Üldiselt vedelesin voodis, lugesin raamatut, jäin magama, ärkasin, lugesin jne... Mõnus. Aga kiiresti läks see päev! (aga mis seal imestada, kui ma alles kell 11 ärkama hakkasin). Mõtlesin, et jõuan raamatu päris läbi lugeda, aga vahepeal pikutasin.. ja nii ei jõudnud. 
Kiisuke ei maga mul teki all, aga vahel ta teeb oma hüppeid ja lollusi nii, et kargab sinna teki alla ja tuleb teisest otsast välja.


Kuskil võistlusel võitsin Arnikalt ilutulestikku.. arvasin mina, et ka selles karbis on ilutulestik ja andsin selle õele. Ja osa sai ka väike vend. Ja kui õepere tahtis uusaastal pauku teha, siis nad avastasid, et seal on hoopis tass. :)

No comments: