Sunday, January 8, 2017

Trennipäevik 02.01.-08.01.2017

1. nädal 2017

Esmaspäev - plaan oli uued max. raskusel kükid ära teha, aga jõusaali jõudes selgus, et kang on päris pikalt kinni ja nii läksin hoopis wattbike'i selga, sest niikuinii oli plaan aeroobset trenni treeningplaani lisada. Jah, oleksin tahtnud seal sõtkuda 60minutit, aga need bussiajad ja ilmastik võtab veel harjumist, nii olin rattal 45 minutit, et jõuaksin kõik tehtud. Kui ikka pikalt ratta seljas olnud ei ole, siis olgem ausad - raske oli. 45minutit 22.19 km, keskmine pulss 132x'. 
Aktiivsus: 110%

Teisipäev - jalutasin töölt koju koos poepeatusega - 55minutit 5.06km. Nautisin vaba õhtut (Usest viimased kuud olid mul kõik teisipäevad kinni), aga tegelikusse jäin üsna varakult magama (enne kella 21). 
Lõunapausi ajal käisin treeneri juures ja vaatasime kava üle. Vahepeal tuli talv ja nii ta leidis, et võhma jaoks on siiski liiga vara - suurendame raskusi ja võtame ühe aeroobse päeva, muudame veidi harjutusi, tõstame kolmanda jõusali päeva harjutused ümber, lisame raskusi.. 
Ja patsi tegi ka mulle :)
Aktiivsus: 74%

Kolmapäev - jõusaal 60minutit. Sel korral oli eesmärgiks ära teha max raskused. Kõige pealt tegin sooja ja uurisin, millal kang vabaneb. Ja läks siis nii - eest kükk 60kg, turjalt 70kg, rinnalt surumine 40kg. Rinnalt surumine tuli niimoodi järsku, mõtlesin, et võiks ju proovida ja äkki saab selle ka kavva lisada. Kui liigesed aktiivses põletikus olid, siis ma ei saanud seda teha, aga praegu võiks täitsa proovida.  Soojenduse ja max.raskuste peale läks üsna palju aega, aga mul oli tuli takus - ülejäänud aja tegin ülakeharjutusi ja trenni lõpetasin nii, et vahetasin riided ja tormasin bussile (mis hilines 5 minutit ja väljas oli vääääga külm).
Aktiivsus: 91%

Neljapäev - puhkepäev, külm ilm, jalutasin 2,5km, aga suuremalt jaolt sõitsin bussiga! 
Aktiivsus: 66%

Reede - nii ütlemata hea oli töölt 15:30 ära minna, väljas oli valge ja ilm oli mõnus. Koju ma muidugi ei suundunud - suurepärane võimalus minna trenni ja jõuda hea bussiga koju. Sellepärast arvan, et reeded peaksid kõige sobilikumad päevad olema kükkideks. Reaalset trenniaega on mul siis 90 minutit, et logelemiseks aega ei ole. Kükkide puhul olin kodus uued raskused max'i järgi välja arvutanud (kasutan II treeningkuu protsente ja seeriaid) ja nii see läks. Trenn oli mõnus. Pärast trenni jõudsin veel pea ära pesta ja jäi piisavalt aega bussile minekuks.  Jõusaalitreening 70minutit. 
Aktiivsus: 117%

Laupäev - meil olid külmapühad :) Ei pistnud nina ka uksest välja. Magama jäädes küll selgus, et olin täiesti unustanud, et pidin raamatukogus käima.. aga noh. :)
Aktiivsus: 24% :D

Draakon hoolitses selle eest, et mul selg soojas oleks. 

Pühapäev - hommikul oli vaja veidi asju ajada ehk jalutasin 4.90km ja lõpuks hakkas päris külm (57minutit). Õhtul tahtsin jooksma minna, aga samas ei tahtnud ka... aga poodi oli vaja minna. Niisiis trenniriided selga ja jooksuga poodi ja koju. Arvasin, et tuleb kokku 5km, aga tuli 4km! Aga mis seal ikka =) 4km on ka hea - 28min50sek, kojutulek oli juba lisaraskusega (6,5kg) ja ikka tunduvalt raskem. Keskmiseks pulsiks ütleb 163x'.. ma ei tea. 
Aktiivsus: 150% (17:30)


No comments: