Sunday, January 15, 2017

Trennipäevik 02.01.-08.01.2017


Polar ütleb, et mu uni on läinud natukene paremaks, sest kõikidel öödel olen maganud üle kuu tunni ja üldiselt isgei üle 7h. Samas on huvitav jägida, et iga päev on vähemalt 1h sellist und, millega ei puhka. Sammude põhjal sai liigutud n'dalas 54,1km.
Millegi tõttu ei saa tihti pulsivööga enam pulssi kätte.. kõnnin-kõnnin, aga pulssi ei tule, ometi, kui kella tööle panen, siis on olemas. Ma ei tea, kas vööl on miskit või anduril.. Ja samuti on need minimaalsed ja maksimaalsed taas sellised .. hkm (ehk minimaalne mingi 30x' ja max üle 200x'.. no ei ole ok). Vahetasin patarei ära. Ühendasin kellast lahku ja uuesti kokku, aga kõik sama. Mis värk mul nende Polari anduritega on? :) Äkki proovin homme vana pulsianduri ja vööga. 
Trennide kohta veel seda, et aeroobset sai kõvasti tõstetud, aga kogu plaan ei ole veel käes. Kui see käes, siis kirjutan sellest pikemalt :)

Esmaspäev - jõusaalis ülakeha trenn 80minutit. Seeriate raskused 60-65% maxist ja seeriaid 4. Rinnalt surumine oli juures. Muidu üsna sarnane sellele, mis ma siin ükskord kirja panin, natukene lihtsalt ümbertõstetud.
Hiljem jalutasin linnast koju (1,37km).
Aktiivsus: 108%

Teisipäev - jalutasin tempokalt koju - 5.10km (52min), sets oli vaja ka kassile süüa osta. :)
Aktiivsus: 65%

Kolmapäev - jõusaalis aeroobne - sõudmine 10minutit suht rahulikult (1,76km), elliptical 20minutit, wattbike 20minutit (10km). Hiljem tass üks kolleeg mu seljal, sest... ma olin hommikul nii väsind, et kui koosolek oli läbi, siis ma jäin diivanile natukene puhkama silmad kinni, aga tõmbasin põlved kuidagi kurgu alla, et oleks hea ja soe ja mugav.. aga ju ma jäingi korraks tukkuma (kuigi ajasin teistega juttu, kes seal olid) ning mingile lihasele ma seljal liiga tegin ja ülejäänud päev oli valus ja raske (sest istumist on palju). Pärast tallamist oli palju parem. Kolleg küll veidi pelgas, sest tavaliselt ta tammub vajadusel mõne meeskolleegi selga, kes on natukene suuremad ja laiaõlgsemad.. ja siis tulin mina ja me oleme suht samas kaalus. :D Aga ma olen terve. 
Aktiivsus: 121%

Neljapäev - tempokaam kõnd koju 4,15km 43min
Aktiivsus: 72%

Reede - jõusaal 75min.. mii palju rahvast oli ja ei saanud kohe kangi juurde, nii tegin kükid kang turjal hoopis smithi masinal ja eest kükkide ajaks sain õige kangi juurde. RDL-il tõstsin raskust. Kõnnahüpped ei le mu lemmikud, aga muidu väga head. Hea trenn oli. 
Aktiivsus: 145%

Laupäev - magasin üle 10h, lugesin läbi ühe raamatu ja pärastlõunal pakkisin asjad ja hakkasin Kabina poole minema. Ringiga. Luunja poolt. Helkurid küljes ja ledlamp kaasas. Suurem osa teekonnast oli siiski kergliiklusteel (Tartu-> Luunja) ja viimased 2,5km maanteed. Kokku tatsasin 11,6km ja aeg tuli 1h52min. Kellegagi koos oleks tempot lihtsam hoida, vahepeal tuli ikka unistamine peale. Aga ilm oli hea. Liiklust vähe. Selline mõnus.
Ülejäänud õhtust hiljem. :)
Aktiivsus: 141% 

Pühapäev -kokku kõndi ja jalutamist 6km; ja üks korralik jõusaali treening 85min. Alustasin jalapressi ja niisama kükkidega. Seejärel õlalt sangpomm ja meremees ja kükid. Seejärel rinnalt surumine ja kõhule küünal. SAeejärel planking ja seina ääres istumine. Seejärel lõuatõmbed (2+1 sain neutraalis tehtud! kummi abiga tegin 4x3). Siis veel kõhule ja tuharale. Ja venitused. Ja tammumine. Hea trenn.
Aitäh kolleegile, kes kaasa võttis ja tagasi tõi (busse ei liigu.
Aktiivsus: 148% (17:00)
No comments: