Sunday, January 22, 2017

Trennipäevik 16.01.-22.01.2017Esmaspäev - jõusaal 75min ülakehatreening juurde mõned fitness 5 võistluse harjutused ehk kükke tegin ka. Ja teisi ka, aga milegi tõttu ma ei pannud endale neid raskusi ja kordusi peale kükkide kirja ja ega ei mäleta ka. Mäletan seda, et oli raske ja ma mõtlesin, et millesse ma end küll segasin. 
Trenni oelks võinud pikemalt teha, aga buss ei oota.
Aktiivsus: 104%

Teisipäev -  kõnd 7,2km
Aktiivsus: 104%

Kolmapäev - vahetaisn jõusaalis aeroobse treeningu Fitness 5 harjutuste vastu, aega oli ka limiteeritud (kokku saalis 55min). Lihased olid esmaspäevats veel kanged, eriti just käed, sporidkotti oli raske kanda... sest kui z-kangiga biitsepsit teha, mida ma muidu pea üldse ei tee, siis lihtsalt töötavad vähe teised lihased kui muidu. Nii et tunne ei jäänudki kõige parem. Dippimist tegin kummiga ja lõuatõmbeid ka. Neutraalis enam lõuatõmbeid ei harjuta, pole mõtet, kui on vaja pealthaardes teha. 
Hiljem jalutasin 2km.
Aktiivsus: 109%

Neljapäev - tempokas kõnd kokku 8km
Aktiivsus: 90%

Reede - läksin jõusaali kükke tegema, aga pääseisn vaid korra löögile, kui mehed soojendust tegid ja korraks raskus 50kg oli, nii saingi neid vaid 10. Ülejäänud aja tegin enda treeningkava ja nende vahele biitseps, dipid ja rinnalt surumine. Kokku 80minutit. 
Aktiivsus: 132%

Laupäev - päeval tepokas kõnd 9,3km ja õhtul kontsadel natuke vähem tempokam kõnd 5,17km (50min).

Aktiivsus: 171% 


Pühapäev - alguses pidin kolleegidele päratslõunal trenni minema, aga avastasin, et mul ikka üks buss sõidab ja päevane aeg sobis paremini. Oligi suurepärane. Ma sain ihuüksi olla. panin tööle youtubest Terminaatori ja tegin ainult F5 harjutusi, lisaks lõppu kõhulihaseid ja rullimist. Suuremalt jaolt filmisin mingid kordused üles, et hiljem enda tehnikat hinnata. Mõnus oli. Läks paremini kui nädala alguses. Kükke tegin eest ka, sest need olid ju reedel ära jäänud. Kordused ja raskused endal kõik kenasti kirjas. 
Kokku veetsin seal kvaliteetset aega 90minutit
Aktiivsus: 132% (17:00)


Polar:
Kell 15.15 sammudest kokku 61,6km, päeva keskmine 8,8km. Keskmine uni 7h17min, selles hea uni 6h5min. Samme kokku 84534, päeva keskmine veidi üle 12000. Päevane keskmine aktiivne aeg 5h.

Järgmine nädal on jõusaalis puhkenädal, aga aeroobset tuleb rohkem. Treeneri sõnul oleks hea, kui saaks jõusaali raske nädala samale ajale trennitundide puhkenädalaga. Ehk siis ülejärgmine nädal teeks kohe pärats jõusaali puhkenädalat raske nädala (ja kõik trennid 4 päevaga ära) ja samal ajal oleks muidu puhkus (mis sobib väga hästi tolle nädalavahetuseplaanidega).
Eks näis.
Nüüd aga võtan valuvaigistit ja ootan, et see mõjuma hakkaks. Õgel ajal tulebs ee jõusaali puhkenädal.. nagu ikka :)
No comments: