Sunday, January 1, 2017

Trennipäevik 26.12.2016 - 01.01.2017


Ja ongi 2016 aasta viimane trennipäevik. Üsna asjalik nädal oli, kuigi jõusaalis oli puhkenädal.

Esmaspäev - suurem osa päevast ma kroistasin ja olin ja lugesin ja sõbranna käes külas ja kõht valutas.. aga õhtul panid trenniriided selga ja läksin natukeseks sörkima. Alguses oli raske, polnud neid samme taas üsna pikalt teinud, aga lõpus oli päris tore. Kokku siis tagasihoidlikult, kuid hea tundega, 5km 34min27sek (avg 161x').
Aktiivsus: 100%

Teisipäev - pärast tööpäeva läksin jõusaali, puhkenädal, et u 69% raskuste maksimumist ja kolm seeriat. Kokku jõusaalis 55minutit.  Vaadates aktiivsust, siis meenub, et ega pulsikell ei töötanud.. või logelesin? Tegelikult jätsin suuremalt jaolt kõik kõhulihased tegemata, sest kõht ei tahtnud neist kuuldagi. Samuti oli minu jaoks saalis väga külm, käed külmetasid terve selle aja.
Hiljem jalutasin ka.
Aktiivsus: 60%

Kolmapäev - pidin minema trenni, aga enesetunne oli selline kahtlane ja läksin hoopis koju. Läksin kell 9 magama. 
Puhkus.
Aktiivsus: 36%

Neljapäev - jõusaalis kükid! Raskusi vähemaks ja ikka kolm seeriat. Kõhuralli tegin endale sobivaks. Kokku treening 60minutit nagu ikka selliste seeriatega.
Hiljem jalutasin.
Aktiivsus: 112%

Reede - lühike kiire tööpäev ja siis sõitsime kolleegidega Vooremäele matkama. Esialgne ring oli 8km sellises normaalses tempos, aga muudkui künkast üles ja künkast alla. Seejärel mindi suuremalt jaolt koju, aga meie tegime veel 2km, et tuleks ilus ümmargune 10km  (1h46min avg 126x') täis. Mõned läksid veel pikemalt tiirule (suuremad sportlased töölt) ja neil tuli kokku 15km. Tore oli. Polnud Vooremäel varem käinud. Sellest pidi traditsioon saama. Järgmine suurema kollektiiviga matk on kevadel Elvas. 
Õhtul jalutasin.
Aktiivsus: 187%

Laupäev - hommikul käisin turul ehk jalutasin 3,3km. Seejärel panin asjad kokku, võtsin tõuksi ja tõuksisin läbi vihma ja tuule tööle trenni (tõuks 6km). Jõusaalis veetsin tunnikese ja tegin viimase puhkenädala trenni ära - väljaasted. Olin jõusaalis üksi, mis oli hea ja mõnus. Ja seejärel tõuksisin tagasi (6,7km). Sain lõpetada jõusaali hooaja ja tõuksi hooaja. 
Õhtul jalutasin kokku 7km. 
Aktiivsus: 252%

Pühapäev - aasta uus. Hommikul käisin kirkus, jalustasin sinna ja tagasi, kokku jalutasin 4km. Ülejäänud päev on puhkus - koristamine, söögi valmistamine, lugemine, logelemine. 
Aktiivsys: 74% (kell 17:00)

Nüüd loen ka detsembri numbrid kokku.
Ja 2016 aasta numbrid kokku.

No comments: