Tuesday, February 14, 2017

Kogu aeg on tegemist, aga antud hetkel on see hea. Kõik on hästi. Täna on hea päev, eile oli hea päev, homme tuleb hea päev. Hetkel on jõusaali trenne ju neli korda nädalas - teisipäev, neljapäev, reede, pühapäev. Ja täitsa ausalt ütlen, et ülejäänud asjad käivad selle järgi. Ja nii veel kaks nädalat. Täna lõpetasin trenni kolmveerand seitsme paiku ja tahtsin ainult koju jõuda, selle tõttu ma nendele trennipäevadele midagi muud ei planeeri. Kui keegi niimoodi tunniks külla tuleks, siis see oleks ok, aga see on ka kõik. Kodus tahan Draakoniga tegeleda ja puhata. Trenni tehes on väga oluline osa ka puhkusel. Eile lugesin üle hulga aja ühe raamatu läbi! Väga hea oli. Võtan aga riiulilt järgmise, viimastel nädalatel olen natukene vähe lugenud. Hommikud on muutunud kergemaks, pärast esimest äratust ma küll natukene pikutan, aga siis ajan end voodist välja ja teen võimelmisharjutusi. Täna oli Draakon nii tubli ja jäi kenasti ootama, kuni ma selle väikese pikutamisega valmisan saan, ta üldse ei kiskunud ega kiusanud mind, pikutas ise ka. Vahepeal on olnud asjatoimetusi ja seetõttu olen laenanud vennalt autot, nüüd täna viisin taas tagasi. Bussiga on ka hea sõita ja jalutada. Täna oli nii imeilus päike, õhus oli kevad, päeval oli küll tuult, aga see oli mõnus. See on see tunne, see.
Eks kõiksugu teisi asju toimub ka, aga sellest kunagi teinekord. Tasa ja targu. :) Mulle rohkem meeldib ikka trennist rääkida ning kuigi ma mõtlesin, et märtsi alguseks võiks olla 2kg kergem, et saada kergemad raskused, siis päris nii pole see läinud, lihas kaalub rohkem. Mul on üks lemmikjakk, mis on õlast naaaatuke kitsaks jäänud. Täna olin topiga trennis ja täitsa ilus lihas on mul. ;) Kui jõusaali vähendan, siis läheb varsti ka jakk jälle paremini selga. Tõukerattahooajal tahaks käia 1x nädalas jõusaalis, vormi ja jõu säilitamiseks oleks vaja käia 2x nädalas, aga ma usun, et 1x on ka hea. Treener oli päri, et 1x midagi säilib ja sügisel ei alusta nullist. Aga see on plaan, võib-olla hakkan jõusaali nõnda igatsema, et käin ikka 2x. 
Toitumisega on kõik väga hästi. Nädalavahetusel tegin šnitslit (panneerisin pofiberiga), oi kui hea. Praegu söön kõrvale värsket hapukapsast, mida ostsin turult. Vahepeal sattusin poodi liiga tihti, soovin selle tagasi saada 1-2x peale nädalas ja üldiselt käin ikka Prismas. Eile olid külalised ja tegin neile valekartulisalatit, seda jäi üle ja viisin täna tööle. Oi, see sai kiita. :) Sünnipäeval viisin ju ka ja siis ei arvanud keegi ära, millest see tehtud on. 
Mul on mõnda aega olnud mõte, et sel aastal jääb sünnipäeva pidamine ära. Teatud põhjustel tundub see üsna tõenäolisem, samal ajal ühel teisel põhjusel tekib mõte, et äkki ikka peaks. Perega pean ikka ja meie naiste seltskonnaga samuti, aga see oleks pigem selline, et lähme koos välja istuma (Sõbrantsil on ju naatuke enne mind sünnipäev ja tal on samad mõtted). Korraks oli idee, et äkki leiame mõne mõnusa pakkumise meigikoolituse ja hea õhkkonnaga, aga see jääb vist ressursside taha. Natuke on veel aega ja selle ajaga võib veel paljugi muutuda ja juhtuda. Ometi on näiteks üle tüki aja selline tunne, et ma oskaks ka öelda, mida oleks vaja, kui keegi küsiks, mida kinkida. 
Möödunud nädalal oli Cinamonis naistekas ja filmiks "50 tumedat varjundit", me olime hilisem seansil, nii jõudsin koju alles kell 1. Ja samal õhtul käisin Vanemuises kuulamas Raud Sallerit. Konsert oli hea, natukene lootsin, et mõlemad laulavad ka ühe enda loo, aga nii polnud, aga ega ma ei lugenud ka, mida nad mängivad, ma lihtsalt teadsin, et tahan minna. Aga Püssi Smilersile ma ei jõudnud, kuigi tuli teade, et nad alustavad juba kell 23. Kell 23 läksin mina juba magama, millegi tõttu ma reedeks väsin nii ära, et reede õhtul lähen varem voodisse kui tööpäevadel. 

Teistmoodi pulgakommid, mida jagasin täna.

Kaks tükki tumedat šokolaadi ja rasvakohv.

Ja minu kõige suurem sõber, kes jäi tükiks ajaks sülle magama ja mina olin seetõttu arvuti juurde naelutatud. :DNo comments: