Sunday, February 12, 2017

Trennipäevik 06.02.-12.02.2017Selles suhtes raske nädal, et see viiepäevane "puhkus" andis endas korralikult tunda. Esmaspäeva kasutasin küll puhkuseks ja ei hakanud end jõusaalis piinama, kuigi väga oleksin tahtnud minna. Kui sinna teisipäeval jõudsin, siis oli raske. Et puhanud küll, aga mitte niimoodi puhanud. Ja ajasin sassi ka, oleksin pidanud enda kava + mõned F5 tegema, aga tegin puhta F5 päeva. Neljapäev läks juba paremini ja reede pidi hea tulema, aga kui ma seal olin ja teistega rääkisin siis... siis ma jõudsin järeldusele, et mul on vaja sinna neid totevaid harjutusi juurde, mis mu ülakeha tugevamaks teeksid (vt pühapäev). 


Esmaspäev - puhkasin reisist. Kõnd 2,72km.
Aktiivsus: 75%

Teisipäev - jõusaal 60min F5 harjutused. Raske oli. 85% raskustest.
Aktiivsus: 57%

Kolmapäev - puhkus. Käisin väljas. 
Aktiivsus: 32%

Neljapäev - jõusaal 65min - F5 rinnalt surumine, biitseps ja kükid. Edasi enda ülakehaharjutused. Juurde mu uus lemmik kõhulihaste harjutus. 
Aktiivsus: 138%

Reede - jõusaal 75min. - F5 dipid, lõuatõmbed ja juurde ülevalt rinnale tõmbed kolmnurgaga. Edasi tegin enda kavast kükke (eest ja turjal), RDL, R2 masin, kõhulihased. Ja siis veel erinevaid ülekahehajrutusi, mis toetaks kõiki neid F5 asju. Rahvats oli palju. Sai jutustada ja nõu küsida.
Aktiivsus: 107%

Laupäev - tõukekelguga 10km 44min. Pühajärvel toimus selline matkamaraton. Alguses oli hästi külm, õnneks oli tuulevaikne, aga tekkis ju siiski tuuletakistus - nägu külmus ja nina jooksis, hingetorru tõmbaisn muudkui külma õhku, sest kuna nina jooksis, siis oli raske nina kaudu sissehingata. Umbes 4.km peal läks paremaks. 5.km täitumisel sai lonks teed ja siis oli tagasitee. Jalanõude küljes olid naelikud, et saaks ikka hoogu lükata. Mingi aeg möödusid minust kaks tugevat ja hea minekuga naist. Stardikoridoris olin esimene.. ja läks ikka aega enne kui esimene mees minust ka mööda läks. Enda sõdidu lõpetasin 3. kohaga, aga kell 13 oli teine 10km ja see pärast seda sõitu olin ma 4. kohal. Vahe oli üsna väike. Ma ei ole kurb. Muidugi oleks tahtnud tulla esikolme sekka, aga viimased kuud olen ma veetnud jõusaalis. Võhma ei ole. Ma ei saa korraga valmistuda F5-ks ja teha sellist võhmatrenni. Sõit oli hea. See oli mul alles kolmas kord tõukekelgul. Naiste võitja oli tugev ja tundub, et palju rohkem sõitnud. Väga tubli!
Pärast olin nii härmas, et täitsa vahva. Teist sõistu vaatama ei jäänud, sest linnas oli asju ajda. 
Aktiivsus: 196% 
Pühapäev - jõusaal 95min - ehk kõik F5 harjutused 85%.. Alustasin dippidest ja lõuatõmmetest, seejärel kava nii nagu peab ehk järjest läbi kolm korda. Seejärel järgmised harjutused: kõhulihased 20x (see bosu ja kolmnurgaga); sirged käed ette 15x ja kohe kõrvale 15x kerged 82kg) hantlid; rinnale tõmbed (35kg) 10x; prantsuse surumine (11kg) 10x; lendamine 3kg hantlitega 15x; istudes õlgadelt surymine 12x 5kg->6kg, tegelt oleks pidanud rohkem võtma, jäi kergeks. Seda tegin ka 3x läbi. Lõppu planking ja venitused.
Oi need reiesisemised... ja sääre alaosad. Ai-ai-ai. 
Aktiivsus: 104%  (kell 15)


Polar:
sammudest kokku 42,8km  ja päeva keskmine 6,1km. Keskmine uni 7h27min, selles hea uni 6h24min. Samme kokku 69608, päeva keskmine 9944. Päevane keskmine aktiivne aeg 5h43min.


Järgmine nädal:
jõusaal 4x. 
kõnd-jooks.

No comments: