Sunday, February 19, 2017

Trennipäevik 13.02.-19.02.2017Esmaspäev - käisin õhtul sörkimas 4km, ise olin täiega rahul! Selline rahulik 30min, jalad andsid tuld veel möödunud laupäevasest tõukekelgurallist ja see sörk tegigi jalad pehmemaks.
Aktiivsus: 112%

Teisipäev - jõusaal 65min F5 harjutused (75% rind, biits, kükk) + ülakehale lisaks; sõitsin ka wattbike'il 20min (u 9km) lihaste lõdvestuseks. Kükke oli raske teha, sest reielihased.. ai.ai.
Aktiivsus: 152%

Kolmapäev - puhkus! Tore oli. :)
Aktiivsus: 43%

Neljapäev - jõusaal 70min ehk kolm seeriat F5 kompleksi (90%) ja seejärel need ülakeha toetavad harjutused. Tempokas kõnd koju 4,3km.
Aktiivsus: 156%

Reede - jõusaal 75min, osad F5 harjutused, seejärel kükid, jalapress, RDL, kõht... nii see aeg läks. Natuke kiire oli ka.
Pärats kõnd kokku 5,5km
Aktiivsus: pulsivööd polnud, millegi pärast kell ei näita aktiivsust.

Laupäev - oli plaan sõbrannat külastada, kes elab linnast väljas, et kaks asja ühendada ja aega oleks, siis otsustasin sinna tempokalt kõndida. Tegelikult läks nii, et see tempokas kõnd oli linnapiirini (2,67km), siis hakkasin sörkima ja mõttes oli sörkida näiteks 500m või 1km kaupa... Aga samm jäi sisse ja nii sai kokku 8km. Jõudsin sellega täpselt teeotsa ja sealt kõndisin majani (siis oli halb vastutuul). Kahjuks kell kaarti ei näita, aga kui kella vaatasin, siis oli minu meelest suht kogu aeg seal ees 7,14min/km, mis ei olegi minu jaoks kõige halvem, pulss oli seal 165x' lähedal, aga mul oli seljas lisaraskusena seljakott ja natukene palju riideid jooksuks. Mõnus!
Hiljem veel jalutasin 2km. 
Õhtul olin nii kutu, et läksin pool 9 juba voodisse.
Aktiivsus: 225%

Pühapäev - jõusaal 95min ehk F5 kompleks. mõtlesin kõik võistluste raskustega läbi teha, aga üksi saalis pole see päris see... Ei anna endast maksimumi ja kõik tundub raske ehk eriti head emotsiooni ei tekkinud. Küll aaga sain ma esimest korda hakkama lõuatõmbega pealthaardes!!! Ja tõnbasingi end üles! Kahe esimese seeriapuhul proovisin ja õnnestus! Ükejäänud korrad tegid kummiga juurde, aga vot see tegi rõõmsaks, see näitab, et on ikka arengut olnud ja jõudu juurde tulnud. Jah, võistlustel on see viimane või eelviimane harjutus, aga lootust on ju!
Lõppu tegin ikka need ülakeha harjutused ja kõhulihased. Seejärel olin omadega üsna läbi ja jõudis nõrk olemine kohale. Ehk trenn sai õigeaegselt tehtud ja hea, et homme trennivaba on. :)
Jalutason 3,3km. 
Aktiivsus: 109%

Polar:

sammudest kokku 50,5km  ja päeva keskmine 8,4km. Keskmine uni 7h54min, selles hea uni 6h48min. Samme kokku 68920, päeva keskmine 11486. Päevane keskmine aktiivne aeg 5h01min.


Järgmine nädal:
esmasp tempokas kõnd koju + vspa
teisip jõusaal
kolmapäev puhkus
neljapäev jõusaal
reede jõusaal
laupäev aeroobne
pühapäev jõusaal

2 comments:

suslik said...

palju õnne lõuatõmbe puhul!! :)
millal võistlused, hoian pöialt igal juhul!

Sjuteist said...

2. märts ehk väga kohe. :D
kolleegid ikka ütlevad, et võistlustel suudavad kõik rohkem ja paremini, no ma ei tea..
maru raske oli :D

Aga aitäh! :)