Sunday, February 26, 2017

Trennipäevik 20.02.-26.02.2017Ma ei tea, kas mul kell jamab või on miskit muud. Kui ma kasutan kellal progammi "walking", siis suuremalt jaolt ei anna kell mulel hiljem kaarti ega kilomeetrite aegasid vms. Ja siis vahel annab. Millest see erinevus tuleb? Ja siis see, et kui möödunud nädalal oli päevane aktiivsus kadunud vaid ühel päeval, siis nüüd on kolm tühja päeva. 
On kellelgi veel nii?

Esmaspäev -  jalutasin tempokalt töölt koju (kellaga 4,1km) sõpradega käisime vspas, olek oli nõrk ja jõuetu.
Aktiivsus: polar flow ei näita :/

Teisipäev - jõusaal 55min -> rinnalt surumine, biitseps ja kükid ning natukeen ülakeha. Raske oli. Jõudu ei olnud. Organism oli väsinud. Üleliia ei pingutanud ja otsustasin puhkust anda ehk trenn jäigi selliseks lühemaks.
Natukene jalutasin.
Aktiivsus: polar flow ei näita :/

Kolmapäev - puhkus
Aktiivsus: polar flow ei näita :/

Neljapäev - lühike tööpäev (12.15ni) pärast seda kiire jõusaal F5 + ülakeha harjutustega (55min), tegin üsna tempokalt.
Lõpuks jalutasin ka 3,53km.
Ja lõpuks olin nii väsinud, et jäin pool 9 õhtul magama. Vot nii palju siis vabast neljapäeva õhtust.
Aktiivsus: 133

Reede - hommikut alustasin kohe jõusaaliga, lootsin seal üksi olla, aga ei olnud. jõusaal 80min-> dipid, lõuatõmbed ja rinnale tõmbed ja seejärel jalad. Kang oli kinni, nii alustasin jalapressiga, aga lõppu tegin mõned kangiga kükid ka. Muidugi oli raske.
Seejärel jalutamine ja kino ja jalutamine. Kinos sai vaadatud filmi "November". Kõndi kokku 7,2km.
Aktiivsus: 182%

Laupäev - plaan oli aeroobset teha ehk kiirkõndi või joosta. EI teinud. Magasin. Lugesin. Toimetasin. Ja kui oli aeg väljas sporti teha, siis taas magasin. Järelikult oli seda und vaja.
Öö jooksul oli ka lumi maha tulnud, mis ei sobinud plaanidega.
Aktiivsus: 53%

Pühapäev - jalutamine u 2km; jõusaal 85min - 65% F5 harjutused, juurde ülakeha. Mõte oli hajevil, tiksusin seal üksi, hea, et teisi polnud, muidu oleks veel jutustanud ka ja siis poleks trennis miskit välja tulnud. Lõuatõmme tuleb tegelikult ka välja! Nüüd siis eesmärk neid jkaks järjest teha. 
Aktiivsus: 102% (kell 16)Polar:

sammudest kokku 33,6km  ja päeva keskmine 8,4km. Keskmine uni 08h46min, selles hea uni 7h21min. Samme kokku 49022, päeva keskmine 12255. Päevane keskmine aktiivne aeg 5h13min.

Aga see ei saa kõik tõele vastata. Mul on olnud ka inacitivty stampe, mida hetkel PolarFlow mul üldse ei kajasta (ja neid oli nädalas rohkem kui üks). Mis toimub? 

Järgmine nädal:
esmasp F5 jõusaalis
teisip puhkus
kolmapäev puhkus
neljapäev võistlused
reede  puhkus-taastumine-midagi aeroobset?
nv?

2 comments:

kd said...

Tundub, et kellal hakkab tarkvara otsi andma. Kontrolli, kas sul on kõige uuem tarkvara versioon peal. Äkki saad uuendada ja läheb korda.

Sjuteist said...

See on huvitav, sest aeg-ajalt kui arvutiga ühendan, siis viskab ise ju ette kirja, et uuendab tarkvara.
Aga uurin ja vaatan. :)