Sunday, March 26, 2017

Alustasin trennipäeviku kirjutamist, aga Polar on maas ja ma ei saa kõiki andmeid kätte. Kuigi nädal algas lootusrikkalt, siis pikad treeningud jäid nädalavahetusel lihtsalt ära. Minu sportlik võimekus on väga väike, kui  punased on külas. Tundsin, et ei suuda ja keha vajab puhkust ja taastumist (ja ise veel mõtlen et äkki prooviks uuesti doonor olla... johhaidii). Et läks siis niimoodi, aga pole midagi, uuel nädalal jälle uut moodi. See, et ma neli päeva tõuksiga tööle ja koju käia, oli isegi hea. Teisi tegemisi oli ka üsna palju ja seetõttu oli kodutee alai lühem. 
Kassitoit jõudis väga kiiresti kohale ja Draakonil on oma juba traksid käes. Vahepeal ma harjutan teda nendega, alguses möllas siis põrandal, aga tundub, et harjus väga kenasti ära, laseb need puiklemata peale panna ja ära võtta. Ukse juures karjumist on vist veidi vähem,aga võimalusel paned jooksu küll. 
Täna tatsasin koju ja üks vanaproua ronis tasapisi trepist üles poekotiga. Pakkusin talle lahkelt abi ja viisin tema eest poekoti viiendale korrusele. Ta oli tänulik ja minul oli hea tunne.
Viimastel päevadel on pangakaart teinud pulli ehk alati kiip ei tööta. Täna olin ka Rimi iseteeninduses ja ei töötanud, läksin siis tavakassasse ja ega see sela iemkombel tööle hakanud. :D Õnneks oli ka sularaha. Aga automaadi juures selgus, et sularaha ma juurde võtta ei saa, sest kiip ei tööta. Kodus suhtelesin siis pangaga ja sain Internetipangast kohe uue kaardi tellida ja kõikide eelduste kohaselt peaks see reedel Tartusse jõudma. Mul on plaan Swedis konto ära lõpetada. Ehk kui reedel saan uue kaardi kätte, siis saan astuda ka Swedi kontorisse ja seal konto sulgeda. Püüan seni meeles pidada, et ma ei saa kaardiga maksta :D sularaha natukene ongi, ongi hea, siis ei kulu ka raha. 
Vahepeal olen leidnud endale ühe ilusa diivanilaua, tammepuidust! Ikka taaskasutus. Aga diivanit ei ole. Vaatan samuti taaskasutuse poole, kui näen sobivat, siis ma tean.. hetkel pole veel näinud, aga küll tuleb. Riideid sorteerinud palju kriitilisemalt ja täna käis üks sõps külas, kes rõõmsalt mõned kleidid enda garderoobi viis. Lugeda pole jõudnud, laenasin sõbranna käest mõned raamatud, need on ka ootel, kui õhtul voodisse jõuan, siis tuleb väsimus peale. Eile trenni ei teinud, aga toimetasin väga-väga palju, sõitsin ühe ilusa Volvoga ka, hea ja mugav. Ja siis öösel olin kaine rool, oli plaan ka selle ajani toimetada, aga koju jõudes jäin kohe magama... kuni helistati ja sõitma läksin. Siis oli kell juba palju ja kohe tuli ka ametlik kella keeramine ehk oligi hommik käes. Uuesti magama sai kella 5 paiku, aga uni ei olnud enam eriti kvaliteetne. Täna aitasin kirikus kohvilauda teha, ise küpsetaisn neid kohupiimaküpsiseid, mis on puhas suhkur-jahu-või, aga kiideti nii eile õhtul küla peal kui ka täna kirikus. Ise teen ma hetkel kotlette (ikka lõunaks), tegin ka leiba ja kohupiimapallikesi. Vahepeal olen ka koolitusel, et uuesti pean lõunasöögi peale mõtlema neljapäeva õhtul, et mida reedel süüa. Aga ikka midagi hakklihaga, sest sulatasin terve portsu. (Proovisin kotletti, väga hea!). 

No comments: