Tuesday, March 21, 2017

Kevad on käes!

Eriti rahutu on Draakon. Minu lõigatud kiskja istub pidevalt välisukse juures ja tebe vaid "Mjäu" ja seda võimalikult kurvalt. Kui tal õnnestub, siis poeb ta ukse juurest välja ja uudistab trepikojas, jookseb alla ja jookseb üles... Nii kurb on teda kuulata, aga pikemalt ma teda sinna kuskile ei jäta ka, muidu paneb veel jooksu. Ainus, kuidas ma ta ukse juurest ära saan, on see, kui ma temaga mängin, jooksutan teda selle mänguasjaga, siis ta on rõõmus ja viskab saltosid. Vahel ta maandub natukene õnnetult. Eriti meeldib talle see voodinurk. (praegu just kukkus voodist alla :D).
Kaelarihma ja kõlinaga on ta harjunud. 

Vahepeal tellisin talle toitu. https://www.zooplus.com/ lehelt. Seal on alates 70 eurost postikulu tasuta, kuller toob koju kätte. Tundub suur summa ja ongi suur summa, aga siis ei olegi mõtet mingit väiksemat kogust tellida. Minuga liitus üks töökaaslane, kellel on Briti lühikarvane ja too sööb Royal Canin'i - selle 10kg pakk oli 52eurot. Mis see Eestis maksab? :) Üks sõbranna liitus ka, nemad proovisid pehmet toitu, nende kiisuke alles väike ka. Lähipäevadel peaks kuller kohale jõudma. 

Ja kassipildid:

Voodipesuvahetus on tema lemmik. Siis on ta lina all, teki sees, tekikoti sees.. jookseb ja kargab. 

Laupäeval käis külas parim sõber. Ja pole veel mina näinud, et Draakon kellegi juurde niimoodi läheb ja end nii hästi tunneb. Jah, tunneb head inimesed ära. 

Ja vahel ronib ta kappi..

.. ja sealt edasi kapi otsa.

või magab.

3 comments:

AvelyK said...

Awww, nii armsake!

Nell said...

Minu opitud isakass käitub ka viimasel ajal nagu "märtsikass". Kräunub ja hädaldab, üritab aknast õue saada (aga ei saa).

Sjuteist said...

Nell: mul hakkas kohe kergem. Aitäh. Ootame, et läheks mööda.

Avely - tõeline numpsik. =)