Monday, April 10, 2017

Trennipäevik 03.04.-09.04.2017 ja vigastus?124

14. nädal
Pikka postitust siit taaskord ei ole ja seda kahel põhjusel. Esiteks olin ma suurem osa nädalast välismaal konverentsil (ja istusin kogu aeg) ja teiseks sain reedel endale vigastuse ja seetõttu jäi nädalavahetusel trenn ära. 
Konevrentsil olin Vilniuses, lõpuks võtsin sessioonide ajaks kella käelt ära, sest ühe sessiooni ajal jõudis see mulle vähemalt kaks korda öelda, et oleks aeg liikuda. Külastasin ka hotelli jõusaali, mis oli väga mõnus, aga päris seda õiget tunnet ei tulnud, sest väsimus oli väga suur. Kui tihti ma ikka kell 21 või hiljem jõusaali lähen? Väga harva, eelstan minna hommikul vara, aga kahel hommikul ei saanud ma kuidagi voodist välja kell 6, et trenni minna. Väsitas ka võõras kõnekeskkond. Muidu oli ikka hea ja hariv, aga kodus on lihtsalt palju parem. Lisaks oli see väike šokk ka minu kiisukesele, kes need päevad naaberemajas sõbranna juures veetis. 
Mingi vigastuse või probleemi sain endale reedel, kui hommikul tööle kõndisin. Valutama hakkas parema pahkluu juurest ja mitte ainult valutama, vaid oli ka astudes valus. Jalanõud oli ka väga valed ja lasid probleemil süveneda, aga mul polnud poolel teel ka midagi teha. Tööl olid õnneks mul ookeanisussid, millega meeldib mulle ringi käia, panin need, sest kõndimist oli veel umbes 2x nii palju. Vahepeal oli parem, aga siis läks ikka hullemaks. Mõtlesin, et seon kinni ja määrin... mõte oli õige, aga vahendeid ei leidnud enne pühapäeva. Mul oli hea meel, et pühapäeval nii külm ilm oli, sest muidu oleks mitte-sportimine eriti kurb olnud, kuigi ma olin soovinud osaleda Sinilille jooksul. 

Esmaspäev - natukene kõndimist ja õhtul jõusaal 60min Vilniuses. tegin ülakeha ja kõhtu-selga, jalad olid väga väsinud.
Aktiivsus: 95%

Teisipäev - jalutasin Vilniuses 3,7km, käisin treadmillil kõndimas 30min, tegin veidi süvalihaseharjutusi 15min ja siseratas 16min.
Aktiivsus: 125%

Kolmapäev - jalutasin 3,4km; treadmillil kõndimine 30min (läksin kell 22 alles).
Aktiivsus: 85%

Neljapäev - sain hommikul üles ja olin enne 7 jõusaalis, ikka kõndisin 30minutit. Hiljem lisaks 1,62km. Ma ei oska endla lidnil joosta, jalad teevad pots ja pots, niisiis teen pikem mäkketõusu. 
Aktiivsus: 103%

Reede - hommikul tööle 4,3km; matkamine 3,44km; koju 4,3km. Kõik valusa jalaga. Aga ilm oli ilus. Päike paistis. Metsas laulsid linnud,  ja kasvasid sinililled.
Aktiivsus: 192%

Laupäev - vigastus. Ei puhanud. Tegemist oli palju ja liikumist ka, jalg ei saanud puhkust. Väsinud. Hilisõhtul sai veel tantsitud, mis oli väga vahva, aga kontsad liiga kõrgel (ai, see jalg), aga lihtsalt ei teadnud, kus kõik teised sobivad saapad on...
Aktiivsus: 73%

Pühapäev - vigastus. Ei puhanud. Tegemist oli palju ja liikumist ka, jalg ei saanud puhkust. Väsinud. 
Aktiivsus: 90% 

Polar:
sammudest kokku 69,1km ja päeva keskmine 9,9km. Keskmine uni 07h01min, selles hea uni 5h59min. Samme kokku 106092, päeva keskmine 15156. Päevane keskmine aktiivne aeg 7h06min.

Vapramäel

No comments: