Sunday, April 16, 2017

Trennivaba nädal.

Täna õhtul ei tule trennipäeviku postitust, sest mu nädal on olnud täielikult trennivaba. Jha, liikumist on veidi olnud, aga kaootiline ja mitte treenimine vaid lihtsalt liikumine. Nädala alguses oli probleemiks jalavalu, mis üleöö paranes. seejärel aga läks ilm jälle untsu ja kõik need teised toimetused tulid ligi. Praegu vaatan aknast välja ja maa on valge! Hommikul kella 7 ajal näitas teleofn, et Tartus on -8C, prr. Vaikselt.. oeki, üsna suurelt, tekitab juba muret see, kuidas ma Jüris hooaja avaetapil sõidan, sest mitu treeningut ma teinud olen? Vastus on ümmargune null ja vana rasva pealt niimoodi ei sõida. Aga okei, kolm nädalat veel, küll ka ilmataat paremaks läheb ja suuremad kiiremad ajad n praeguseks möödas.. väljaarvatud järgmine nädalavahetus, kui pean sünnipäeva. Aga päris õigel päeval ei oota ma ühtegi külalist ja olen täielikult kohustustevaba, sest kavatsen puhata ja olla ja nautida vaba päeva (kuigi hommikul peab ilmselt koristama). Ja aprilli viimane nädalavahetus peaksin ma ühe päeva Eesti teises otsas tüdrukuteõhtul olema, aga mul on natukene segadus, mis sellest kõigest saanud on. Kõige rohkem hoiab mind tagasi ilm, nädala alguses käisin tõuksiga tööle ja panin talvejope selga, et soe oleks ja läksin pisitasa, sest jalg oli valus (kusjuures tõuksida sai paremini kui kõndida) ja ei tahtnud selga liiga märjaks ajada. Tööl on meil aprill liikumiskuu, aga jahm. 
Hetkel on ka väike puhkemoment, sest juustukuklid on ahjus, jõin just esimese kohvi, lugesin üle pika aja blogisid, aga üsna pea hakkan jälle tegutsema, et asjad saaksid selliseks nagu ma tahaksin. 
Ja õhtul tuleb üks teine tore postitus, mida ma olen justkui kuu aega juba kirjutanud... aga tegelikult reaalselt kirjutama hakkan alles täna. 

Põldhiir ja Draakon.

No comments: