Thursday, May 25, 2017

Sünnipäeva-soolaleiva kingitustest

Sünmnipäevats on möödas juba üle kuu, aga pikemalt ma sellest ei kirjutanudki. Ega praegu pole ka midagi pikalt öelda, aga tahtsin jäädvustada mõned asjad. Seda vist mainisin, et üle hulga aja sain ma teha mingi vajalike asjade nimekirja ja külalistel oli võimalik sealt ideed saada, aga rõhutasin, et kingitus ei ole üldse oluline. Aga kuna ma ei tahtnud ka teada, kes mida sealt valib, siis tegin ajutiselt ühe blogi, kus oli üks postitus selle nimekirjaga ja vajadusel piltide või lisainfoga ja anonüümselt avatud kommentaarium. Õnnestus hästi. :)

 Lilled on toredad ja lilled on ilusad. Pildilt on puudu sinililled ja nurmenukud ja nartsissid (need kõik on juba õue istutatud).
Šokolaadid pärinevad töölt, nipet-näpet on veel. Näiteks üks suvikõrvitsataim, mis on hetkel kasvuhoones ja kasvab jõudsalt.

Natukene veini ja vahuveini. See roosaks on vist nüüd ära joodud.

Mis võimalik, need asjad ladusin lauale. On näha veel lilled ja šokolaadid ja kommikarbid.
Nimekirjas oli
- kauss (kausis sidurnid)
- köögikaal
- wokkpakk
- pannikaas diameeter 28cm
-kohvioad
- kirves
- puukorv
- Draakoni mänguasjad
- klaasid 6tk  (üks on laual)
- raamat "Väike prints"
- kausid Rimist (need lilledega, aga pole pildil)

Lisaks küünlaid (rohelisi ja kollasedid), meisterdatud kaardid, süüteroosid ja õde meisterdas veel korvikese ka (karbis ka süüteroosid, need on selline kunstteos ja lõhnavad nii hästi, et neid ma küll põletada ei julge).
- Kõrvaklapid.
- raamat "Kirjutamata lugu"
- diivanifond
- kaltsuvaibad
- suuuuuuuuur tekk (tekikoti sain just mõned peva tagasi ja hetkel on see pesumasinas, et saaks homme tekile ümber panna ja kasutusele võtta)
- rohelised kõrvarõngad

Mõni päev hiljem tubli sõbranna lastega külla. Sealt tuli veel rohelist (küünal, käterätid); korv, millega turul käia; ise tehtud mandlijahust leib ja poeleib kaaslasele; maitseained; lillekorv. 
Kõik vajalik ja kasutusel. Nii hea. :)
Wokkpann sai mul väga hästi valitud, nii hea on sellega toimetada.2 comments:

Uttu said...

Mõnusad kingitused.

Sjuteist said...

Olen nõus. ^^