Sunday, May 28, 2017

Trennipäevik 22.05.-28.05.2017


21. nädal
Ja juba oligi käes rattaralli nädal. Plaan oli küll nädala sees üks pikem sõit teha, aga ma ei oska enam öelda, miks see mul vahele jäi.. Praegu püüan nii, et kord nädalas saaks tehtud üks jõusalai ringtreening ja nii, et treener on koha peal olemas (ehk üldjuhul esmaspäev), ülejäänud päevad peaksid oelma tõukeratta või muu aeroobse all. Treeningutega kolime varsti välja ehk Tammele. Suurepärane! 
Mul on pulsikellast küll kopp täiesti ees. :) Õigemini sellest, et see ei anna mulle mingit infot pulsi kohta. Ma ei oskagi enma midagi teha. Pulsianduril sai hiljaaegu patarei tühjaks, see sai vahetatud, sünkisin need uuetsi ja ühendasin, aga ei midagi... Täna stardikoridoris oli pulss lõpuks olemas, aga kohe kui startisin, siis see kadus ja ei tulnudki terve see aeg ette. Hakkan mõtlema võimalusi, et kell võtaks pulssi randmelt. Vajab natukene mõtlemist ja uurimist. Võistlustel pole see oluline, aga treeningutes on vaja näha siiski enda taastumist ja arengut. 

Esmaspäev - pärats tööpäeva ringtreening 44min - tegin harjutusi kiires tempos, sets oli kiire. Tööl käisin autoga. Jalad said trennis korralikult vatti. 
Aktiivsus: 84%

Teisipäev - tõukerattaga tööle 7km ja koju 7km. 
Aktiivsus: 137%

Kolmapäev - tõukerattaga tööle 5,2km (hakkasin hiljaks jääma), pärast tööd Tammele, 3,8km ja Tammelt koju 4,3km. Tammel osalesin sellises välijõusaali treeningus/õppetunnis (kokku 60min), millest püüan mingi teine päev pikemalt kirjutada. 
Aktiivsus: 112%

Neljapäev - puhkus, olin koolitusel, jalutasin. 
Aktiivsus: 55%

Reede - tööga spordipäev Elva lähistel. Matkasime metsas, ise olin korraldajate seas, aga rada sai tempokalt läbi käidud ja mõnes suunas mitmekordselt. Ilm oli hea. Kellaga mõõtsin 6,28km, aga tegelikkuses matkasin rohkem. 
Aktiivsus: 135%

Laupäev - hommikune jalutamine 2,82km tuli sellest, et käisin oma stardinumbril järgi. Pärastlõunast alates oli pulmapidu, ühtu täis ilusaid inimesi, naeru, tantsu ja head muusikat, maitsvat toitu... magama sai enne kella 3.
Aktiivsus: 24% (kell oli keäl vaid jalutuse aja, muul ajal oli kotis). 

Pühapäev  - toimus 36. Tartu Rattaralli, osaleisn tõukerattaga. Distants 62km, minu aeg 2h57minutit56sekundit (bruto). Kõik hea! Lähipäevil kirjutan pikemalt. 
Aktiivsus: 342% (kell 17)

Polar:
(kella polnud käel reede öö vastu laupäeva ja laupäeva öö vastu pühapäeva, samuti suurem osa laupäevast)
sammudest kokku 53,6km ja päeva keskmine 7,7km. Keskmine uni 07h12min, selles hea uni 5h53min. Samme kokku 88105, päeva keskmine 12586. Päevane keskmine aktiivne aeg 5h35min.Järgmine pühapäev on juba "Tõuka üles 2017". Kohtume Põlvas!

No comments: