Monday, May 1, 2017

Trennipäevik 24.04.-30.04.2017


17. nädal
Oli alles nädal ilmastiku mõttes. Taaskord tuli taevast alla kõike.  Tõuksil said rehvid ära vahetatud, sest oli vaja natukene harjutada, aga see polnudki nii lihtne... miskit käis vastu, velg ei olnud otse. Oeh.  Laupäeva veetesin hoopis Pärnus ja terve peäv sadas.
Erilist treeningpäevikut siit ei tule, aga vaikselt hakkab olukord paranema. Nädala alguses vaevlesin lihasvalude käes ja lisaks oli veel sünnipäeva tähistamist.


Esmapsäev - pärast tööpäeva ringtreening 60min. Treene roli olemas ja tegin seda, mis ta ütles. Hea oli. Oi kui valusad mu jalad olid nädalavahetusest.
Tööl pidasin sünnipäeva. LCHF menüüd ei pakkunud. 
Aktiivsus: 108%

Teisipäev - läksin vaevaliselt tõuksiga tööle 7,1km ja koju tulles selgus, et rehv tühi.. niisiis jooksin tõuksi kõrval Sõbra Selverini, sest seal oli spordipood ja palusin abi. Oli suht 2,5km jooksu ja 2,5km tõuksi. Kodus oli sünnipäeva järellainetus. 
Aktiivsus: 174%

Kolmapäev - tõuks 7,1km, oli taaskord üsna vaevaline ja koju lühemat kaudu ehk 5,1km ja taaskord oli sünnipäeva järelainetus. Tegin sõpradele tavalist lasnajet ja endale tegin seda suvikõrvitsaga, aga pigem oli see nagu pada.
Aktiivsus: 135%

Neljapäev - õhtul oli ilus ilm ja plaanisin jalutada, aga enne oli vaja autoga üks ring teha... ja siis läks jalutamistuju ära. :) Aga kiire ringtreening 30min, sest tahtsin end liigutada. Kusjuures kõhulihased ja biitseps jäid valusaks!
Aktiivsus: 94%

Reede - tõuksiga tööle 7,1km ja koju 5,3km. Muud ei jõudnud, sets õhtul oli sünnipäevale minek.
Aktiivsus: 146%

Laupäev - Kõndi kokku vähemalt 5km, suuremalt jaolt oli see vihmaga. 
Olin Pärnus ja valmistasime sõbrannat mehele minekuks ette. Väga vahva oli!
Aktiivsus: 73%

Pühapäev - puhkus. Kõndisin kokku u 3km. Riisusin.
Aktiivsus: 72%


Polar:
sammudest kokku 41,7km ja päeva keskmine 6,0km. Keskmine uni 07h27min (on paremaks läinud!), selles hea uni 6h18min. Samme kokku 70421, päeva keskmine 10060. Päevane keskmine aktiivne aeg 6h01min.

Kuigi tunnen end ikka väsinuna, siis tänane vaba päev on asjale natukene parema maigu jätnud. Sain pea 9h magada ja oli väga hea uni,. kuigi kõik viimased kolm õhtut on olnud väga pikad. 
Positiivsust lisab see, et täna on lõpuks tõeline kevadilm ja sai ka väljas toimetada. Samuti sai tõuks korda. 

Sel nädalal siis algab võistlushooaeg. 

No comments: