Monday, June 26, 2017

25. nädal, 2017

Trennipäevikut ei ilmu. Endal on tabel ikka täidetud, aga midagi erilist kirjutada ei ole. Võtsin puhkuselaine, sest õlg tahab paranemist ja ise vajan puhkust. Tööst on küll puhkus, aga üldiselt on ikka sees mingi tohutu väsimus, et ei jaksa ja ei taha midagi teha. Ainult magaks. 

Möödunud nädalasse jäi ka jaanipäev. Sportlikke kilomeetreid pole väga palju kirja panna, aga tõukerattaga sõitsin pigem pisitasa transpordina ning kogusin ka kilomeetreid jalutades. Selle jalutamisega oli ka nii, et ega eritilist tahtmist polnud välja minna, sest ilm on... no suvesooja ei ole, pidevalt puhub mingi tuul ja kogu aeg on oodata hoovihma... aga mõni päev tuli täitsa sinna 10km juurde ja mõnel päeval ei ühtegi kilomeetrit. 

Tõukeratas sai kiired jooksud alla ja see lausa lendab.. kui tuul ka tagant puhub. Vaikselt tuleb kuskilt sõitma hakata, aga ma ei tea ka. Järgmine võistlus on vähemalt minu lemmik - puhas asfalt, tõukad esimesest mäest üles ja edasi muudkui liugled. Järgmine nädal hakkan tõuksiga jälle tööl käima ja vaatan, mis see õlg teeb. Õlg oli taas peaaegu OK ja siis sirutasin ja pingutasin valesti, kui istusin autol ees kõrvalistmel ja proovisin midagi juhi tagant kätte saada. Rohkem polnudki vaja. 

Jaanitule ääres sai oldud päev varem ja päev hiljem. Jaanilaupäev oli täiesti kodune ja varajase unega, sest eelmise öö uni oli jäänud natukene lühikeseks. Läänemaal oli imeilus päikeseline ilm, õhtuks vaibus ka tuul. Hüpata sai Terminaatori saatel, rahvast oli palju ja konsert oli vägev. Hiljem oli tantsumuusika ja sai simmanil tantsu lüüa, kui jahe hakkas, siis sai lõkke juures sooja. Horisont oli kogu aeg oranž ja "kodu" poole sai kõndida siis, kui kuskil tõusis juba päike. Väga vahva oli.

Numpsik.

Terminaator @Lihula

Lihula lõke ja silmapiir.

Today is a brand new day.

Teine armas kutsu.


Laupäeval olime sõpradega Kabinas. Saime ka vihmasabina kaela, aga istusime ja grillisime õues, käisime saunas (naised said sauna alles kesköö paiku) ja kella 1 ajal süttasime vaevu jaanilõkked. vaevu, sest vahepeal oli korralikult ka vihma tulnud. Meil on nii mõnus seltskond, et oli taaskord väga vahva ja meeleolukas. 

Draakon läks kasti.

No comments: