Wednesday, August 2, 2017

Niisama ja kassipildid

Esmaspäeval tegin nii nagu olin planeerinud - võtsin kaks ületundi välja ja lahkusin töölt 14:30, sest autojuhiga viisime ühed asjad läbi ja siis oligi kell 14:45. Sain veel kesklinna, kust tatsasin koju. Tõuksiga tööleminek oli täiesti välistatud, sest jalg lausa valutas. Sidusin seda braunovidoniga, mis tegi olukorra paremaks, aga selle koju tatsamisega hakkas üsna tugevalt valutama. Lisaks oli jalad mul mingid tennised, millel ei olnud taldagi. Kodus hoidsin veidi kõrgemal ja puhkasin, aga siis läks töö edasi. Kõikidest vanadest laudadest sain naelad välja. Mehed tegelesid seinaga, võtsid korra ära lauad ja panid tagasi. Aga nad lõpetasid alles pimedas, et oli korralik 8h tööpäev. 
Eile alustasin puhkust kosmeetiku juures käimisega ja juuksuris ka, sobivaid busse ei liikunud, niisiis käisin jala. Kodust lahkudes oli väljas jahe, ilm pilves, panin pikad riided, sest jalg tahtis sokki. Aga vahepeal läks ilm nii ilusaks, et teksastega hakkas väga palav, aga polnud midagi teha. Juuksuris midagi uut ei teinud, triipe ei uuendanud, lihtsalt lõikus ja sirgendas ka, sest muidu ta ei saa mu juukseid lõigatud. Ise ütleb ka, et iga juuksekarv vaatab omas suunas. Küll mul tuli vahepeal uni peale, koju jõudes jäingi magama. Tegin umbes tunnise uinaku või isegi pikema ja üritasin edasi toimetada. 
Täna pidi tulema äikesetorm ja tugev vihm, aga ma pole veel kumbagi näinud. Käisin A.ga veel maasikaid korjamas ja kui seal olin, siis sõin ise ka kõhu täis ja võtsin veel koju. Puhastasin ära, aga hetkel veel pakkimata. Seejärel läks ehituspoes maa ja ilm aega. Me ei ole veel välja mõelnud, mida ja kuidas me tahame, et on natukene raske. Vaadates eelarvet, siis tundus, et täispuitust voodrilaud ei mahu eelarvesse, aga ei ole veel välja mõelnud, mida me ise tahame. Ja milline garderoob tuleb - uksed jaa ostame, aga kes seest ise ehitada? Saab ka soodsamalt. Keeruline. 
Raamatuteni ei ole veel jõudnud, aga homme on küll viimane aeg raamatukogus käia, et viivis jooksma ei hakkaks. Kuna minu arvuti katki minemisega poel ka enam id-kaardilugejat, siis otsisin välja paroolikaardid... aga kas ma mäletasin püsiparooli? Muidugi mitte. Aga ma ei teadnudki, et seal saab panna "unustasin parooli", juhu, telefonile tuli sms ja saingi uue püsiparooli valida. Loodan, et sel korral valisin sellise, mis meelde ka jääb. 
Järgmine nädal on Alma Linnasprindi esimene ööetapp. Sel korral on see ühisstardis, lähen sõbrannaga, kellega pole varem käinud, ta arvab, et orienteeruda ei oska, aga küll me hakkama saame. Augustis on Cinamonis kaks naisteõhtut, esimene on selline film, mis mulle ei meeldi (mingi komöödia), aga teise filmi ajal lubasin treenerit vabatahtlikuna aidata, niisiis ma ei saagi minna. Esimest korda on Apollos ka Anne ja Stiili õhtu, pilet on lausa 9 eurot! Cinamonis on 6,5eurot. Kunagi tahaks vaadata, mis head seal Apollos on... aga siis, kui film on ka seda väärt. Kusjuures on esimest korda mõte Tartuffile minna! Ja ma olen Tartus alles peaaegu 9 aastat elanud.

---

Ja kassipildid. Viimase ajal lemmik on kast! Oli juba varem, aga siis oli kast põrandal tooli all, nüüd on diivanil ja küll ta on vahva ja nunnu! Suurema kasti sees ta üldse ei püsinud. 


No comments: