Sunday, September 24, 2017

38. nädal 2017

Sel nädalal kogusin päris palju samme. Ja kohe palju parem tunne on! Tööle läksin jala ainult esmaspäeval, aga koju jalutasin kolmapäeval ja neljapäeval, lisaks sellele tegin piisavalt samme ka teisipäeval ja reedel. Reedel olin koolitusel Puusepa tänaval, sinna läksin jala, koju ka jala (üks ots u 4km). Tööle sõitsin bussiga kahel hommikul (autojuhilubadega oli sõit tasuta), aga ma sõitsin siiski vaid 3km ja edasi läksin 2km jala - mõnus hommikune liikumine. Kuna ma reedel olin koolitusel, siis hiljem tööle ei liikunud, et trenni teha, nii jõudsin jõusaali lisaks esmaspäevale vaid kolmapäeval. Soojenduseks oli ikka sõudmine ja edasi proovisin kangiga kükke ja astumisi kastile. Seis oli ehk veidi parem, vahepeal venitasin, R2 masinal tegin ka, sellega probleemi polnud. 
Täna otsisin oma vanad treeningkavad välja ja mõtlesin ise proovida asi paika panna. Mõni aeg tagasi saatsingi selle treenerile ja loodan, et ta teeb omapoolsed parandused ja siis ongi kõik hea. Ma loodan, et üldiselt panin hea kava kokku... aga kes seda teab. 

Eile oli laupäev. Kuna magama sain alles pärast kella 1, siis ärkasin ka alles pärast kella 10. Kaaslane tahtis discgolfi mängida, läksime siis Vooremäele, tema lennutas kettaid, mina jalutasin. Ilm oli imeilus ja rahvast väga palju. Mitmed seltskonnad lasid meid mööda, sest noh.. meil oli vaid üks lennutaja. Mina imetlesin ilusaid kärbseseeni, seal oli tõeline kärbseseente paradiis. Hiljem hoidsime veidi õelast ja koju jõudes pidin koristama hakkama, aga otsustasin korra puhata. Jahm. Ma jäin magama, diivanile. Ma ei tea, kui kaua mul ärkamine aega võttis, aga üsna kaua. Ma arvasin korduvalt, et ma olen juba ärganud... (unehalvatus), aga siis tuli välja, et ei olegi. Ei jõudnud silmi lahti teha ja ennast liigutada. Siruli olin lõpuks kaks tundi, aga öösel oli endiselt väga hea uni ja tänagi ärkasin alles kella 9 ajal (magama sai kella 23 paiku). 

Sel ajal, kui teised rattamaratoni sõitsid, siis jalutasin sõbrannaga linnas. Tiirutasime kokku kuskil 8km, tempo oli aeglane, sest pigem jutustasime. Kodus riisusin veidi ja olin kassiga õues. Seejärel panin tõuksile lõpuks selle porilaua külge ja tegin tiiru (12,5km). Pidureid peaks veel timmima, sest tagumisi pidureid mul praktiliselt ei olnudki.

Teisipäeval oli Cinamonis naistekas, kus sõbrannadega käisime. Film meeldis. Krõpsud tõin koju. Veinikokteili jõin ära kodus järgmise õhtul. 

Ja nüüd telefoniga tehtud seenepildid.

Ja ei saa ilma kiisuta.

Ja siis kui kiisu kappidele hüppab...


2 comments:

Uttu said...

Kärbseseened on võimsad ikka !

Sjuteist said...

Ja neid oli seal NIII palju!