Sunday, October 8, 2017

40.nädal 2017

Nädal, mis algas korralikul trennilainel, seejärel lõi plaanid segi haigusepisik ja seejärel lõppes väga hästi.

Esmaspäev - hommikuspordiks oli 2km kiiremat kõndi. Nimelt ostsin bussikaardi ja tõuksi viisin kuuri ära. Minu jaoks on hommikud liiga külmad ja niisked (varsti ka liiga pimedad). Tööpäev oli raske ja väsitav, aga trenni läksin rõõmsalt. Võtsin oma kava ette ja tuli juba paremini välja kui esimesel nädalal. Mõõduka tempoga kolm ringi teha, siis läheb tunnike. Intensiivsemal nädalal siis kauem. Pean veidi seda aega planeerima ja vaatama, sest mul on vaja ka bussile jõuda. 

Teisispäev - pidin küll jala koju kõndima, aga ilm oli kohutav! Pärast oli plaan vennale külla minna 4km sai ikka kilometraaži ka. 

Kolmapäev - alustasime sõudmisega 20min, siis tegin kerele harjutusi ja seejärel sõitsin 4km wattbike-ga. Paraku rohkem aega ei olnudki, sest pidin bussile jooksma...

Neljapäev - ja tuli see kurguvalu, millest ma eelmises postituses kirjutasin. Oeh. Midagi rohkemat kommenteerida ei ole.

Reede - enesetunne oli nagu neljapäeval või veel halvem, palavikku kuskilt kätte ei saanud ja nii ma selle lühima tööpäeva täis tiksusin. Trenniasjad olid koju jätnud ja pärast tööd tahtsin kohe bussiga koju mina... aga ühtegi bussi ei sõitnud lähima 45min jooksul! Muidugi läksin ma jala. Lihtsalt pisitasa ja jalutasin, mitte ei teinud sporti.
Enesetundest nii, et tööl läks kurk ohe valusaks, kuigi kodus oli see päris hea. Öösel oli uni ka norm olnud, ainult Draakon arvas, et ma ei taha magada. Paracetamoli võtsin küll ja see tegi pea paremaks. Loputasin korduvalt soolaveelahusega. See ninaloputuskann on imeasi! Mu kolleegid ei usu mind (peale ühe, kes seda kasutab), sest no see pole loogiline... aga ometi ju poodides müüakse ka Humereid ja teisi asju, mis kindlasti loputab ka, aga mitte nii. Selle kannuga seisangi kraanikausi juures, pea on viltu ja vesi läheb ühest ninasõõrmest sisse ja tuleb teisest välja. Nii loputan mõlemad pooled läbi, ajan sealt need viirused minema ja ongi hea See töötab! Jaa, mul oli reedel ikka väga kehv olemine, aga juba eilseks oli 90% hea. Öösel saan magada. Eile nina enam ei jooksnud ega polnud kinni, vahe peal pidi lihtsalt nuuskama, aga see polnud enam see. Pea on korras. Kurk on ka. Super. Nii et kaks korralikku haiguspäeva ja asi kohe paremuse poole läinud. 
Nohu on ju muidu see, mida ravid 7 päeva ning kui ei ravi, siis möödub nädalaga. 

Ja reede õhtul käisin Sõbrantsiga veel Friday Night Run'il. Rahvast oli palju. Vihma ei sadanud, Joosta saime korralikult alates kolmandast kilomeetrist, et aeg tuli 26min. 

Laupäev - oli Tõukerattahooaja lõpuüritus, millest kirjutan järgmise postituse. :)

Pühapäev - puhkan, et homseks oleks tervis hea! Hommikul käisin turul. Nina on lahti. Kurk on terve. Pea on hea. Hea. 

No comments: