Sunday, October 15, 2017

41. nädal 2017

Olen nii hilja peale jäänud selle lühikese kokkuvõttega. Pühapäev on nagu lipsti käest libisenu, aga vot see oli see sügispäev, mida ma arrrrmastan! See päike ja kõik need kaunid värvid, mis sellega välja tulid. Käisime ise ka Toomemäel jalutamas ja polnud vist kohta, kus keegi poleks pildistanud. Inimesed nautisid seda imeilusat ilma. Oh, vot see on sügis, see mu lemmik.

Esmaspäev - jõusaal umbes 65min ülakeha! Mul on hea meel, et meid käib hetkel saalis nii vähe, aga et seal on inimesed, kes vajadusel annavad nõu ja aitavad, et tehnika oleks õige. Trennis pidi tempo taga olema, sest muidu poleks bussile jõudnud (ja kohe üldse ei sobinud seal 1h kauem olla või jala koju kõndida).

Teisipäev  - muudkui sadas ja sadas ja sadas ... rikkus veidi mu plaane, aga lõpuks 5km sai kõnnitud.

Kolmapäev - teadsin, et reedel jõusaali ei saa, nii liigutasin jalapäeva nädala keskele, Sõbrants tuli kaasa. Hea on see, et lihaste kinnituskohad on juba sõbralikud ja saab trenni ka teha. Soojenduseks oli ikka sõudmine, aga jäi veidi lühikeseks. Kükid tulevad ikka raskelt... ma hetkel näiteks ei kujutaks ettegi, et teeksin nii kükke nagu oli F5 ajal märtsi alguses. Üleüldse on jalad kuidagi ... nõrgad? väsinud? raskusega pingile astumine on ikka veel niii raske. (trenn 65min + tempokas kõnd 3,3km)
Aga siin kehtib vaid üks asi - peab tegema, et saada paremaks ja tugevamaks!

Neljapäev - plaan oli aeroobne trenn teha, aga kuna ma kodus olin rääkinud ka kõikidest teistest asjadest, mida oli vaja õhtu jooksul teha, siis ootas mind pärast tööpäeva auto ja jõusaali kaardi viisin tagasi. Oligi palju teha, koju sai alles 2h hiljem. Trenni ei teinud. Kusjuures jalad jäid ikkagi kükkidest valusaks!

Reede - olin koolitusel, istusin palju, jalutasin ilusas Palmse mõisas ja mõisapargis. 
Pimedas kõndisin 2km kodukandis. Ükski karu ei tulnud tülitama. :)

Laupäev - plaan oli veidi teine, aga tegin ümber. Bussisõidu ajal magasin, sest midagi muud teha ei osanud (lugemine ja telefoni vaatamine toovad iivelduse). Aga jõudsin veel valges koju, niisiis läksin välja riisuma. 

Pühapäev - ja see imeilus pühapäev! Jalutuskäik oli aeglane ja ilma kellata. Hiljem riisusin (sain käele ikka villi ka), aga et end veidi rohkem liigutada (olin juba kolm päeva trennita), siis tegin pärast Kaaslase tööle saatmist väikese jooksutiiru ehk 4,5km. Õhtu oli ilus, küllaltki soe, Kanali ääres rahulik (ja valgustatud rada). Mõnus. Püüan ikka vahel jooksma ka jõuda. 


Vot selline nädal. Plaanid läksid natuke nihu, aga pole midagi hullu. Sõudeergomeetri võistluseni on veel 1,5 nädalat aega. Küll saab. Ja selle nädala alguses oli taaskord õnne (või kiirust?) - nimelt võitsin ma A le Coq spordisaalis 20x pääsme. Nii saangi vaheldust töö spordisaalile. :) Aga ma arvan, et mingi aeg lisandub mul ka kolmas jõusaalipäev, sest ma lihtsalt jään ajahätta, kui tahan bussiga koju pääseda (ja pärast rasket trenni ei taha kõndida ja kui Kaaslane tööl, siis ei saa kedagi järgi ka kutsuda). Hetkel olen teinud kolm ringi ja jõudnud vaevu valmis, mis ma siis teen, kui peaks tegema neid neli või viis? 
Iseenesest selle ühe bussiga saan ma kodust täitsa 700m kaugusele ja see on hea, sõidab ka vaid 10min. No comments: