Sunday, November 12, 2017

45. nädal 2017

Suurem osa nädalast on möödunud valu tähe all. Pole eriti meeldiv, aga midagi muud polnud ka teha. Teine asi oli väsimus, mis oli möödunud nädalavahetusest sisse jäänud. Nendest kahest takistavad tegurist hoolimata tegin suuremalt jaolt enda planeeritud trennid ära. Oleksin tahtnud rohkem jooksma sörkima jõuda kui ühe korra, aga läks kuidas läks. Kusjuures mulle väga meeldiks, kui kanali ümber oleks ringi pikkus 2km, aga ei ole, selleks, et saaks selle 2km täis, siis peab mingisuguseid haake tegema ja Eedeni pool võtma nii suure ringi, kui vähegi võimalik. Nimelt mulle meeldib, kui saan täpselt arvestada, kus ma jooksma pean, et soovitud kilomeetrid täis saaksin. Esmaspäeval läksin kõige pealt kesklinna poole, tegin ringi Atlantise juures ja siis tagasi ja kanali ring. Edasi-taasi jooksmine mulle samuti ei meeldi. Ja ringid on toredad siis, kui kilometraaž on paigas (nagu on Tammel). Töölt koju jalutasin ühel päeval, hommikune 2km tuli neljal hommikul ja kahel õhtupoolikul lisaks 2,5km või rohkem. Nädalavahetusel sai samuti minimaalne sammude arv täis.
Mis ma selle trenniga siis tegin? Mul oli aega veidi mõelda ja mõtlesin, et proovin midagi vahelduseks teistmoodi ja ei lähe üldse jõusaali raskusi tõstma. Mul on vaja võhma ja sitkust. Kui mõtteid mõlgutasin, siis jõudsin Internetis ka sellele lehele: https://www.fitnessblender.com/videos  Väga palju huvitavat kraami! Aga ise jõudsin ma hoopis Kayla kavani. Sai kunagi Insanity't iseseisvalt tehtud, saab ka seda. Päevade suhe läks nihkesse, sest alustasin teisipäeval, aga muidu oli kõik hea. Pärast eimest päeva andsid jalad ja tuhar kenasti tunda, aga see oli see nn hea valu (mitte see, mis pärast viimaseid kükke oli). Ja kätekõverdusi teen ka! Lihtsalt võtan hantlid appi ehk ei pane peopesasid vastu põrandat/matti vaid hantlid on maas ja käed toetuvad neile. Tuleb välja küll. Tööl on selleks head hantlid, mis ei hakka kuskile veerema, kodus on veidi keerulisem, sest hantlid tahavad veereda... ei tohi lasta. Plaan on selline, et kui üksi kodus olen, siis teen kodus, teine variant on tööl - trenn on nii lühike (aga piisavalt intensiivne), et jõuaks selle tehtud, pesus käia ja bussile minna. 
Ja kui keegi või miski selle valu ka ära võtaks. Midagi ei oska mõelda ega arvata. Rahuolekus on lihtsalt palju hullem, kui liikuda ja toimetada, siis tean, et see valu istub seal. 

Eile riisusin aia taga lehti ja panin kottidesse. Lühikese ajaga sai täis seitse kotti, aga lehti jäi veel alles. Ilm oli vihmane. Hiljem kasutas naabrimees aias lehepuhurit ja ajas meie poolel ka lehed kokku. Täna tegelesin siis nendega. Lisaks magasin mõlemal päeval kella 10ni (ja tegelikult oleksin veel maganud). Lugesin ühe raamatu läbi. Koristasin, triikisin. Eile õhtul tegin piparkoogitaigna.

NB: nii ilusad helkurid.

No comments: