Sunday, November 19, 2017

46. nädal 2017

Jälle nädal läbi, uus algas ja mina nädalavahetust ootamas, et saaks jälle puhata. 
Jätkasin Kayla kavaga - esmaspäev, kolmapäev ja pühapäev. Tahtsin tea juba kolm tiiru, aga erinevatel põhjustel jäi see ära ja leppisin kahe tiiruga. Trenn võttis siiski üsna läbi. Hüppenööri ja matti pole veel üles leidnud, aga oleks aeg. Kätekõverdusi teen põlvedel, kui sellega kaasneb ka muud (mägironija vms), kui ainult kätekad, siis saab jalgadel. See hantlitega teeb minu meelest asja raskemaks, aga muud võimalust ei ole, kodus tahavad need hantlid ikka jooksu panna. 
Esmaspäevast neljapäevani oli hommikukõnniks tavapärane 2km, jala koju kõndisin vaid neljapäeval, aga kahel teisel õhtul tuli siiski kilomeetreid veel juurde. Jooksuringil käisin ainult teisipäeval, pidin ka neljapäeval minema, aga ilmselt olin kodus ja puhkasin. Laupäev oli üsna istumispäev, sest käisime Rakveres. Täna tui linnas käiguga 5km kokku ja lõpuks oli käeotsas üsna rasked poekotid. 

Järgmine nädal jätkan sama moodi, püüan lihtsalt kolm ringi kava teha, jooksuringile võiks jõuda kaks korda ja kui on ilma, siis tahaks lõpuks fatt max'iga Ihaste metsa jõuda. 


No comments: