Sunday, November 26, 2017

47. nädal 2017

Erilist muutust toimunud ei ole. Tore on see, et Kayla trennid sain tehtud täpselt esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel ning nagu soovitud - kolm ringi (soojendusega koos 45min). Kõige raskem oli vist reedel, võttis ikka täitsa läbi. Parem ranne oli samuti veidi valulik, pean asenditega ikka väga ettevaatlik olema. Nüüd on kolm nädalat läbi ja ütlen, et tuleb ikka paremini välja kui alguses, aga selles ju asja mõte ongi.
Kui ma endomondot vaatan, siis selgub, et koju ei jalutanud ma ühelgi päeval. Aga sammud olid kenasti täis, kui tänane puhkepäev välja arvata. Kilometraaži ei kogunud ka reedel - tööle autoga ja koju bussiga. Jooksuringil tegin vaid teisipäeval (ikka 5km), ol küll plaan täna välja minna, aga kui päeval sai poes ära käidud, siis polnud mingit soovi rohkem õue minna (kuigi õhtuks ilm vist paranes).
Kael on endiselt kuskilt valus ja paremale ei saa nii palju pöörata-keerata kui sooviksin. Aeg-ajalt esineb vasakul alaseljas valus, mis kiirgub jalga.  Toitumine on ligadi-logadi. Mõtlen ühte mood, aga jõust ja tahtmisest jääb puudu. Tööpäevadel tahaksin rohkem magada. Hakkan end voodisse sättima kella 22 paiku ja üldiselt magan ikka enne kella 23. Esimene äratus on 06:15 ja muidu panin selle kinni ja ärkasin 5-10 minutit hiljem, siis nüüd olen ärganud 06.30 äratuse peale. Magaks kauem, aga siis ei jõua söödud (sooja pudru tegemine). Reedel sain samuti tunnike enne keskööd magama ja silmad tegin lahti veidi enne kella 10 hommikul. Eelnevalt olin küll kella 7 ajal kassile süüa pannud, sest tema on minu nädalavahetuse režiimis lootusetu (ja Kaaslane oli kella kuueks tööle läinud). Eile sai sotsiaalse elu tõttu magama poole 2 ajal ja ärkasime pool 11. Mind äratas tegelikult kolleegi kõne, kes vajas tööl ühe aparaadiga abi. Ma olen nii õrna unega või harjunud ärkama erinevate häälte peale, sest minu Kaaslast üldse ei sega, et Draakon häälekalt märku annab, et on söögi aeg. Kõrvatroppe kasutan ka. Varem kasutasin neid pehmed, mis olid igati ebamugavad, aga siis üks sõber soovitas silikoonist ja nende on hoopis teine lugu. Sest esiteks need püsivad kõrvas ja teiseks ei pea neid üldse sügaval lükkama ja sumutavad helisid palju paremini. 
Raamatuid olen lugenud 48. Möödunud aastal lugesin 64. Ei tea, kas püsin graafikus, aga eks näis, äkki detsembris tuleb puhkuse ajal lugemisspurt. Praegu meenutan enda lõputööd ja loen kolleegide oma ja üritan tarku märkmeid ja kommentaare teha. Ja raamatutest on käsil "Vaikiv Mets" (Tana French. 

No comments: