Monday, November 13, 2017

Kiisu rõõmus!


Täna oli lõpuks see päev, kui kuller tõi kiisudele tellitud kauba. Zooplus lehel sai tellimus vormistatud 3.novembril, pakk pandi teele 6.novembril. Varasem kogemus on selline, et pakk läheb teele järgmisel päeval, aga ju siis oli palju tellimusi ja nädalavahetusel ei toimetatud. Sel korral oli kullerifirmaks GLS, (minu jaoks täiesti tundmatu... Itella leht viitas sellele firmale). Reedel jõudis pakk Tallinnasse ja kuigi lootsin, et kuller toimetab juba laupäeval, siis pakk jõudis täna pärastlõunal. Sel korral olin targem ja panin saajaks Kaaslase, kes on tööpäevadel palju suurema tõenäosusega kodus. 


Selle lehe võõrastest külastajatest soovinud keegi liituda, aga oma sõbrad tulid kampa ja kõik kassikesed said midagi. Ainult kassikesed, sest me oleme vist nii kassi-inimesed. :)

Mina tellisin vaid märgatoitu, sest möödunud korrast on krõbinaid veel piisavalt alles. Lisaks võtsin talle uue kellukesega kaelarihma, sest eelmine oli tõsiselt kulunud. Kelluke on nüüd veidi pisem (ma ei tea veel, kas häält teeb ka vähem).

Draakon sai mitu komplekti Cosma Nature konservi. Vaatasin kilohinda ja teadsin, et see talle maitseb, nii võtsingi kõige suuremad purgikesed.
Ja maitsemiseks Cosma Thai proovipakk.

Sõbrannad võtsid samuti Cosma Nature konserve, lisaks näiteks Purina One krõbinaid, pakis olid ka kahed erinevad Royal Canini krõbinad ja Courmet Cold pasteet. Lisaks kaks mänguasja. Ja veel ühed krõbinad.

Draakonile andsin kohe süüa ja küll alles matsutas. Oli väga rõõmus. :)


Ja viimasel ajal on Draakon hakanud aru saama, mida kassid päev otsa tegema peaksid - magama! Kassid magavad 20h ööpäevas. Draakon on juba väga tubli!
No comments: