Sunday, December 3, 2017

48.nädal 2017

Tänulikku advendiaega! :)

Kuus on toas, tuled, ehted kuuse küljest. Eile õhtul tegin taas piparkoogitaigent, see on külmkapis. Täna aga tegin hoopis pärmitaignast kaneelikaid. Esimesel aastal olgu ikka päris õige kuusk. Ostmas me seda ei käinud ja metsast ka ei võtnud, aga Sõbratsi kaaslane võttis kodus kuusehekil latvasid maha ja sealt võtsime meie ühe latva endale, sai teist nagu kohendatud ja tegu ei ole küll klassikalise kuusega metsast, natukene omanäolisem, aga nii ongi hea Autosse saada oli seda palju lihtsam kui autost välja. Draakon uudistab, aga hüppeid pole teinud. Eile vaatasin enda isiklikku instagrami ja sealgi oli pilt, et esimeseks andvendiks oli kuusk toas. 


Vaadake kui nunnult see kiisuke seal magas.

Ja kui trennidest rääkida, siis midagi rõõmustavat ei ole. Jooksma ei jõudnud ja täna õhtul ka ei jõua, see plaan oli teisipäeval, aga kui töölt koju pääsesin, siis polnud mingit soovi välja minna. Tööl on lihtsalt nii raske, et vahel ei võta seda raskust ka trenn ära. Kayla neljdana nädala kava tegin esmaspäeval (jalad + cardio) ja neljapäeval (arms and abs). Oli küll plaan kolmapäeval teha, aga aeg-ajalt on mu Kaaslane valitud kuulmisega ja kui mina ütlen, et "Tule mulle järgi pärast trenni.", siis lause lõpp kaub tema jaoks ära. Nii ootas ta mind kolmapäeval juba parklas ja kuna kodus oli saun soe, siis polnud mõtteski teda ära saata ja hiljem tagasi kutsuda. 
Reedel toimus Luunjas aga sisesõudmine. Otsisin, mis ma otsisin, ei leidnud endale kedagi kampa, ka Sõbrants oma kaaslasega ei saanud tulla (muidu oleme ikka võstkonnana ka osalenud), sest neid ootas teater. Aga ta oli nii armas, et viis mu sinna ära ja tagasi sain bussiga. Jõudsin sinna väga varakult ja nägin veel lastesõite ka. Ise sõitsin üheaegselt ühe neiuga, kes oli enda vanusegrupis ainus. Ja minagi olin lõpuks ainus naine. Ka üks teine seltskond, kes oli alati käinud ja ka võistkonna välja pannud, ei saanud tulla. Mõned mehed olid. Ja seeniorklassis mehi veidi rohkem. Nii et kuigi ma üksi ei sõitnud, siis konkurentsi ei olnud ja sellest tulenevalt võib ajaga päris rahule jääda - 1.51:04 (võrdluseks  oktoober 2017 - 1.48:03, 2016 Luunjas 1:51 ja 2015 1:49 [Endomondos sajandikke pole]).  Vot sellised lood. Ja selle kuu aja jooksul sattusin ma jõusaalis ühe korra ergomeetri peale, kui seal 3-5 minutit sooja tegin. 
Kuhu jäi siis Kayla kava kolmas päev? Mina ei tea. Tänane ei ole veel läbi, aga kahtlen, et ma õhtul siin veel taidlema hakkan. Eile ärkasin pärast seda, kui olin 12h maganud. Tunne oli palju parem. Käisin raamatukogus, viisime taaskasutusse riideid, käisime kuusejahil ja poes. Õhtul siis taigna tegu ja hiljem veel käisin mängumaalt läbi, et sõbranna poega õnnitleda, neile taigent viia ja veidi jutustada, tänu sellele sai kirja ka 5km tempokat kõndi. Täna olen oma nina vaid nii palju kodust välja pistnud, et kapis ei olnud pärmi ja pidin lähimas poes käima. Nüüd on kell juba pool 7 ja varsti on uneaeg. Lugesin täna läbi 50. raamatu sel aastal, läks väga ludinal, sest oli väga põnev! Vahepeal segasin lihtsalt taigent. 

Täna on küll samme vaevalt üle 3000, aga selle nädala teised päevad on väga tublid ja edukad olnud. No comments: