Sunday, January 14, 2018

Trennipäevik 08.01.-14.01.2018Esmaspäev - õhtul olin sotsiaalne ja seetõttu kõndisin töölt linna ja hiljem sealt koju Päeva peale sai kokku tubli 8,6km.
Sammud: 15 192

Teisipäev - oli planeeritud trennipäev, aga enesetunne ei tulnud kaasa ehk läksin pärast töd koju ja kõige pealt magasin natukene. 
Sammud: 7978

Kolmapäev - enesetunne oli parem ja tegin trennis Kayla "arms&abs". Soojendus oli crosstraineril. 
Sammud: 10 909

Neljapäev - oli igakuine kosmeetiku külastus pärast tööd. 
Sammud: 12 461

Reede - väga keeruline ja raske tööpäev, kuna pidin päeva ajal mitu tundi ära olema, siis läksin autoga, muidu oleks vist veel keerulisem olnud. Aga sai arstil käidud ja supervisioonil käidud ja tööl korralikult vihastatud ja soovitud sealt ainult ära minna.. mida ma ka tööpäeva lõpus tegin, kuigi tööd oleks veel mitmeks tunniks jagunud.
Läksin jõusaali ja kuna üks Kayla trenn oli ära jäänud, siis tahsin kaks teha. "abs&cardio" tegin kaks ringi, aga "legs&cardio" ühe ringi.
Sammud: 11 213

Laupäev - palju autosõitu ja kleitide proovimist, tore seltskond ja õhuks nii väsinud ja kutu, et koju jõudes vajusin mitmeks tunniks voodisse siruli, mitte midagi ei jõudnud teha... nii haige ja palavikutunne oli, aga seda viimast ei olnud. 
Sammud: 8124

Pühapäev - magasin 12h ja pärast seda oli veidi parem olla. Kahjuks on minu jaoks väljas ilm külm, nii et ratas on kuuris ja ise olen toas. Õnneks jalutada natukene ikka sain. 
Sammud: 5828 (kell 17)

Järgmine nädal on plaan esimesed kolmpäeva trenni teha ja seejärel olen mõneks päevaks või pikemaks ajaks natukene rivist väljas, eks paistab.
Nii tublid on inimesed, kes sellisse ilmaga väljas sporti teevad! (ja praegu ei ole üldse veel niii külm). Ma ei tahtnud täna ka spordisaali minna, sest keha tahab puhata... mitte trennist uhata vaid lihtsalt puhata. Kuigi nädalavahetus on kohe läbi, siis pole endiselt tehtud iganädalast koristust ja alles nüüd läks pesumasin tööle. Vähemalt olen veidi riideid kummutisse pannud. Draakon lendas enda mänguasja kapi otsast alla, ju läks natukene hoogu, aga ise ta vist haiget ei saanud.
Ahi on köetud ja ahjus on liha, lisasin ka porgandid, kartulid ja kapsa, saangi kohe sööma hakata.
Nädala menüü oli üsna hea, aga kahel päeval oli kell 16 selline meeletu nälg, et ... et ühel päeval võtsin kolleegi juurest piparkooki! Siis jõudsin trenni ka, muidu poleks vist jõudnudki. Reedel aga oli nii kiire, et lõunaks oli latte ja üks banaan, teise banaani sõin enne trenni. Laupäev oli kaootiline, sest hommikul polnud isu, ga jõin kohvi ja sõin banaani (mul olevat baanisõltuvus), ooteks oli latt, lõunaks sõin grillitud kanakinstu ja ühe väikese skyri ja õhtuks tegin natukene putru ja sõin leiba. Ja ma ütesin, et menüü oli hea? no muidu oligi ehk seda magusat (va see piparkook, mis ei ingist kummalisest jahust) ja nisujahu ei olnud :). 

No comments: