Sunday, January 21, 2018

Trennipäevik 15.01.-21.01.2018


Käesolevast nädalast pole peaaegu midagi kirjutada, sest kui juba seda tabelit vaadata, siis on näha, et kogu liikumine mahtus esimesele kolmele päevale. Oli ka nii planeeritud, sest muidu poleks ma pollis valinud #teamAMHT.

Esmaspäev - oi, see hommik oli külm selle tuule tõttu! Olin küll sooja jopega, aga tavaliste retuusidega ja see hommikune jalutuskäik külmetas reied täitsa ära. Kõnd 2,25km.
Õhtul oli treener jõusaalis ja üks kamraad ka, tegi meile tabatat. Ehk siis 20minutit tööd ja 10 puhkust (aga kuni oli võhma, siis tegime sel ajal teist harjutust) ja nii kaheksa kord. Esialgu soojendus ja siis sai terve kere vatti. Mõnus oli! Käte osa oli natuke raske, sest hantlitega ei ole see kätekõverduste tegemine nii lihtne ja kiire. 
Natuke andis põlv tunda, aga trenni ei seganud. Arvasin, et järgmiseks päevaks on jalad haiged, aga polnudki.

Teisipäev - põlv tegi haiget ja jätsin ära harjutused, mis oleksid liiga teinud, ranne andis ka tunda, nii jätsin ka need välja, alles jäi kõht. Esialgu tegin soojenduse ikka crosstraineril, aga seejärel veel 20mintuti wattbike ja seejärel kõhule ringtreening. Polnud nii tõsine trenn, kui ma olin ise oodanud, aga tegin, mis sain. 

Kolmapäev - trenniks oli koju kõnd. Esialgu oli plaanis ikka mingi Kayla trenn, aga põlve tõttu jätsin ära. 
Ma ei teagi, mida nende Kayla trennidega teha. Viimased nädalad on minu randmetele täesti vastuvõetamatud, jalad ja kõht on ok ja cardio ka üsna. Peaks midagi uut leidma või mõtlema.

Ja siis tuli neljapäev ja mina olen rahulikult haiguslehel ja puhkan. Ei jäänud järske haigeks, ei murdnud mind ükski viirus maha, täiesti plaaniline haigusleht ja praeguse seisuga lähen jaanuari viimasteks päevadeks tööle. Küsisin küll arstilt, et millal ma trenni võin teha ja ta vastas, et vastavalt enesetundele, aga naeris, et võin ju teha, aga ilmselt enne nädalat lihtsalt ei jõua. Hetkel olen sellega täitsa päris, hea on voodis olla ja raamatuid lugeda (olen sel nädalal juba neli ramatut lugenud). 
Nii et uuel nädalal pole mul trennide mõttes midagi kirjutada, äkki nädala pärast proovin miskit teha. Aga siis ei saa osaleda ka Henry tiimis. 
Hea on see, et põlv pole enam valu teinud. 

No comments: