Friday, February 9, 2018

09022018

salvestasin selle Thinking art fb lehelt.
Ja kui ma seda seal nägin, siis saatsin selle kohe Kaaslasele,
sest see ajas mind muigama...
sest minu meelest see meie magama minek
 ongi täpselt selline.
Tema reaktsioon oli ka natukene naeru ja
 "sinu ja minu pilt". 

Mõni nädal on väsitavam kui teine. Mitmel õhtul oli juba leht lahti, aga kirjutamiseni ei jõudnudki. Minu jaoks jääb kodus olemise aeg lühikeseks, kui koju jõuda pärast poolt 19 ja nii veel mitu päeva. Need päevad, kui ma jõuan koju enne 18, on mul tunne, et nüüd on nii palju aega... ja siis on kell 21 ja uni on peal. Täna võtsin alles selle nädala esimese raamatu kätte ja lugesin läbi ka. Raamatuks oli "Õun ja vihm" Sarah Crossan ja tegu noorteromaaniga, aga ei millegi tüüpilisega, selline sügavam ja puges hinge. Sama ütleks möödunud nädalal loetud raamatu kohta ("Flora Banksi ainus mälestus" Emily Barr). Täna sain sõbranna käest veel kolm raamatut ja üks ootab möödunud nädalavahetusest ka. Olen fb-s lugemisväljakutse grupis ja aeg-ajalt ikka sirvin, mis raamatutest seal jutt on, vahel leian midagi lugemiseks ka. Mõnikord tasub aga kontrollida, kas mõnel raamatul on lõpuks teine või kolmas osa ka välja tulnud. 
Tervis peaks olema enam-vähem, nädal on olnud natukene väsitav, aga kuna võistlusteks ma valmis ei ole, siis tõukekelguga ma nädalavahetusel sõitma ei lähe. Aga nädalavahetusel on Pühajärvel juba kolmas tõukekelgumatkamaraton! Korraldajaks ikka Loodusturism. Tulemas ka teisi matkasid
Sain kätte Eesti tõukerattaliidu kalendri. 
Salamaa 2017

Minu ja 2017 aasta parima naistõukeratturi leiab aprillist.
Täna mõtlesin teha vastakukleid. Tegin ka. Mul on üks üsna vana retsept, mille kunagi Selverist kaasa haarasin, aga vähendasin koguseid, sest nii palju kukleid vaja polnud. Ma teen justkui pärmitaigen, aga palju magusamat. Küll aga ei oska ma kukleid teha/küpsetada/vormida sellisteks õhulisteks, kerkivad küll, aga igem jäävad sellised rasked. Maitse on hea- okei, puhas sai, magus sai. Kui vahukoort ostame, siis saab Kaaslane ka neid süüa, mina eriline vahukoore fänn ei ole. Muidu mõtlesin neid tänutäheks sõbranna isale viia, kellelt tööstuslikku tolmuimejat laename, aga ma arvan, et teen ikka mingi koogi (nagu tavaliselt). Homme plaanine natukene lihvida ja pahteldada veel ja siis kui ära kuivab, natuke veel lihvida. 
Kuna ma tavaliselt juba sel kellaajal voodis olen, siis olen juba praeguseks täitsa väsinud. 

No comments: