Sunday, February 18, 2018

Trennipäevik 12.02.-18.02.2018


7. nädal

Esmaspäev - arvasin, et tuleb Tabata, aga ühte kolleegi polnud ja treener tegi mulle hoopis ringtreeningu, olid intensiivsed 52minutit. Lisaks oli mul vasaku õla valusaks tõmmanud ja ma ise pelgasin bursiiti... suvi oli liiga hästi meeles. Aga õlg sai veidi sidekoemassaaži, väga valus oli ja oli tunda, et seal on "midagi kinni". Järgmine päev oli õlg veidi sinine ja seetõttu valus, aga tunduvalt parem kui päev varem. 
Sammud: 9110

Teisipäev - käisin MV-s treeneri Tabatas (55min) Kuna oli vastlapäev, siis oli soojendus pikk ja intensiivne - iga vastapäevapäevas oleva tähe kohta üks korralik harjutus: tegime kükke, istusime seina ääres, tegime 30  kosmonauti jne. Juba soojendus tõmbas mul jalad täiesti kinni ja siis oli kogu trenn üsna raske. Samas oli see kolmas päev, kui jalalihased said korralikult vatti.
Sammud: 9786

Kolmapäev - puhkus, käisime sõpradega suurt burgerit söömas ja veetesime toredasti aega.
Sammud: 8874

Neljapäev - oli rehvitrenni mõte, aga terve päev oli olnud halb olla... ja läksin hoopis koju. Halb oli uneajani.
Sammud: 7119

Reede - tööl oli enesetunne kehv, aga tahtsin trenni teha ja natuke füüsilist koormust. Jõusaalis oli meid kokku lausa 10, mis on viimaste kuude kohta ikka väga suur number. Mina tegin endale ise ringtreeningu ja jäin väga rahule, ni mõnigi lihas andis nädalavahetusel endast märku.
Sammud: 9233

Laupäev -  tempoka kõnniga cardio. Ülejäänud päeva olin kodus. A le coq oli kinni, sest seal oli mingi võistlus.
Sammud:  10092

Pühapäev -  puhkus, linnas käisin ja sain veidi samme.  Ja perekeskne päev, käisime Kaaslase eelmises kodus kohvil ja tema täditütred ja onu olid ka seal. A le coq endiselt kinni.
Sammud: 7257 (kell 17)


Erilisi trenne pole endiselt, tähendab on... aga ma tahaks ikka tõuksida, aga väljas külm ja talv. Samas pean ütlema, et mul on tulnud tagasi tahtmine jõutrenni teha! Ainus, mis ma veel tahaks, et saaksin saalis üksi olla, aga päris nii ei ole. 
Küll aga see enesetunne polnud kiita, aga see on puhtalt ravimite kõrvaltoime. Teisipäeval helistas arst ja ütles, et ma võiks ühte ravimit võtta, sest üks verenäit oli ikka korrast ära... Kergelt öeldes ajas see mind endast välja, aga kui vaja, siis vaja. Ta hoiatas ka, et võivad tulla kõrvaltoimed, aga äkki kannatan. Nii ma siis ülejäänud nädala olen vahelduva eduga iiveldanud, samuti üldiselt halb olla, selline vastik tunne, süüa üldse ei taha ja lisaks peavalu. Aga see viimane võib olla ka tööallergia (:)). Infolehelt lugesin, et seedemissüsteemiga seotud kõrvaltoimed üldiselt kaovad.. ma nüüd seda ootangi, täna on parem olla ka juba. Isutu endiselt, ainult värsket kraami tahaks. Isegi hernesuppi ei taha... 
Loodan, et uuel nädalal parem ja saan ka rehvitrenni minna. 
Ja et kevad tuleks. 

No comments: