Monday, March 19, 2018

19032018

Vaatasin, et viimased kolm postitust on puhta trennipäevikud olnud, tegelikult on ikka muid mõtteid ka. 
Tikker kirjutas juba aasta alguses nendest kaantega klaaskaussidest ja mul tekkis kohe tunne, et endalegi oleks neid vaja... kui vaid leiaks roheliste kaantega. Küll otsisin Tartust, küll lasin vaadata Rakveres ja Jõhvis ja Kohta-Järves, aga kuskil Realiseerimiskeskuses neid enam ei olnud. Googeldasin korduvalt ja leidsin, et Koduekstras on need müügil olnud, aga laost otsas. Vaatasin isegi ebayst, aga seal olid hinnad (üllatus-üllatus) kallimad. Leidsin Poola internetilehekülgi, aga sealt tellida ei oska, tegin Google pildiotsingut ja kasutasin erinevaid otsingusõnu, sest üllatus-üllatus - veebilehed kasutavad erinevaid kirjeldusi ja kui kirjutada lihtsalt "k
Ühel hetkel leidisn top24.ee's üsna okei hinna ja leidsin isegi inimese, kes selle sealt ära tooks et postikulu ei maksaks), samuti oli kaup24.ee's mõned, aga mitte rohelistes toonides. Ja eile tahtsin juba tellima hakata, aga otustasin korra veel googeldada ja ohooo! leidsin hoopis photopointi lehelt, kus parasjagu oli veel sünnipäevakampaania raames lisasoodustus ja sai tellida poodi, et ei pea maksma postitasu. Nii et minu pikk googeldamine ja uurimine tasus end ära. Lubasin elukaaslasele, et teen köögis inventuuri ka, et meil neid asju liiga palju ei ole, aga just see, et nende kaussidega saba nii hästi toidu külmkappi panna... ma võtan küll plastikuga toidu tööle kaasa, aga üldiselt mulle see plastik ei meeldi. 
Pilt Internetist.

---
Praegu sajab väljas lund. :|
Täna oli nii tuuline, et tuul tahtis mu ära viia... valele poole!
---
Kuigi ma ei ole ma (rahva)spordiüritusi paika pannud, siis olen kuupäevi uurinud, samuti teinud endale kalendrisse märkmeid, millal on kuskil viimane kõige soodsam registreerimine. Olin väga rõõmus, kui sõprade pulmapäevaks osutus just see nädalavahetus, kui polnud ühtegi ahvatlevat üritust. Reedel selgus aga tõsiasi, et minu lemmiküritus muudab kuupäeva, sest tol nädalavahetusel (päev enne) oleks olnud Setomaa jooks. See on üsna suur üritus ja mõistlik oli muuta väiksema ürituse kuupäeva.
Niisiis VII Pärlijõe Tõukerattamaraton toimub hoopis 9.juuni 2018 (laupäev).
See tegi mu meele kurvaks. Sest see on just see üritus, kus tuli minu sisse see tõukerattapisik. Aga pole midagi teha... nagu korraldajagi ütles, et kes teab, mille jaoks see hea on, et minu jaoks asjad nii on. Teistele aga sõnum, et nüüd on poodiumil üks hea oht saadaval. ;) Registreerimine ei ole veel avatud, aga hakkan seda infot kindlasti jagama. Ja mul on nii hea meel, et teised pereliikmed saavad osaleda (ja neile sobibki see uus kuupäev palju paremini). Eks ina üritan teisel pool Eestis siis pruudikimpu püüda. :)
Teised tõukerattauudised ootavad aga, et lumi ära sulaks ja plaanid paika saaks.
Ainus üritus, kuhu ma hetkel end registreerinud olen, on Maijooks, kuhu lähme oma naistepundiga. 


2014.. üldse ei mäleta, et meil sel üritusel ka vihma oleks sadanud. :D Kõik viimased aastad on ju kõrvetav päike ja kuumus. Foto: Pärlijõe kodulehekülg

---

No comments: