Sunday, March 11, 2018

Trennipäevik 05.03.-11.03.2018

10.nädal
Kuidagi kesine värk. Jõusaalis läheb hästi, pole midagi kurta, aga kuhu kõik ülejäänud on kadunud?! Rullimisega olen tubli, iga trenni lõpus võtan selleks aega. 

Esmaspäev - 65min jõusaalis ringtreening.
Sammud: 6509

Teisipäev - kõndisin, vähe.
Sammud: 5884

Kolmapäev - jõusaalis 60min tegin alakeha
Sammud: 9171

Neljapäev - kõndisin natukene rohkem.
Sammud: 12708

Reede - jõusaalis ülakeha 53min.
Sammud: 8301

Laupäev - puhkus, lugemispäev.
Sammud:  2992

Pühapäev - juba pikaaeglne plana oli tõuksima minna, ilm küll vesine, aga tee peaks puhas olema. Plaan oli seni hea, kuni ma pesu triikimise ajal seljas taa smingi koha valusaks tõmbasin. Tegin seda alles esmaspäeval trennis, treener leidis sealt mingi valusa soone, masseeris ja läks paremaks, tänaseks oli probleem möödas ja aga tegin uuesti vale liigutuse. Nüüd ei saa taas pöörata ega olla. Niisiis puhkus. 
Sammud: 4696 (kell 17)


Tööl on endiselt metsikult kiire ja stressirikas. Ehk kolem nädala pärast hakkavad asjad laabuma või läheb veel hullemaks. Uus porgramm nõuab palju tähelepanu ja koolitusi. 
Kusjuures kahe kuu pärast oleks justkui esimene võistlus. Vorm üles ehitada vähem kui kahe kuuga?! Saab katsumus olema. 
Endiselt ei ole saanud võistluskalendrit siia panna, sest kõik tundub lahtine. Tahaksin tõukerattaklubi liikmetega kokku saada, et üheskoos hakata facebooki lehte tegema, aga tekib natukene küsimusi, kuidas see teha, kui facebook oma poliitikat muutis. 
Väsimus on endiselt sees. Reedel jõudsin küllaltki vara koju - kella 17 aeg, natukene sõin ja lugesin ja siis jäin magama. Silmad avasin, kui Kaaslane koju jõudis ja kuna pidime koos poodi minema, siis ajasin end püsti. Järgmine reede lähme tüdrukutega välja, ma arvan, et ma pean pärast tööd kohe koju tulema ja uinaku tegema, et jõuaks üleval olla. 
Täna olin nii tubli, et sain juba enne 11 kodust välja. Ärkasin küll 9 aeg, üritasin Kaaslast veenda, et kell on 7, aga ta sattus ise ka kella vaatama! Aga ei tulnud kummalgi und enam. Ja siis jõudsingi täitsa õigeaegselt kirikusse, vaatasin Risttee üle. Meeldis.


No comments: