Sunday, March 18, 2018

Trennipäevik 12.03.- 8.03.2018

11.nädal
Ilmad on piisavalt head, et bussiga lähemale sõita ja siis taas kõndida, aga ometi ma ei teinud seda. Tolle bussiga tööle jõudmine oli alati selline nibin-nabin ja tavaliselt jäin järjekorra kätte. Kui üks kolleeg küsis, miks ma teise bussiga ei käi, siis vastasin, et tolle peatus on ju kaugemal. Aga mitmel päeval jõudsin hommikul varem valmis (see päike!) ja tatsasin kaugemale bussipeatusesse. Nii jäi hommikune 2km, oli vaid 500m, aga tööle jõudsin kiiresti, õigeaegselt ja järjekorrata. 
Endiselt istub kuskil see närvivalu, mis mõnel päeval on parem, teisel päeval natukene hullem, kui ennast liigutada, siis on parem. Nii ei valuta, et mingit rohtu peaksin võtma. 

Esmaspäev - jõusaal, tegin alakehatrenni. peaaegu 60min, trenni lõpus rullisin lihaseid.
Sammud: 8577

Teisipäev - puhkus.
Sammud: 8443

Kolmapäev - ringtreening (60min) koos kolleegiga (kes asendab treenerit). Mul oli nii hea meel, et ta oli kõik läbi mõelnud, arvestanud minu omapäradega ja mõelnud asendusharjutusi, kui peaks olema, et ma mõnda harjutust ei saa teha. Super! Ja ta ise tegi kõik kaasa. Meil oli kolm etappi, kõike tegime kolm korda läbi, vahepeale mõni maasikas ka. Lisaks soojendus ja mina rullisin lõpus.
Sammud: 7681

Neljapäev - tegin jõusaalis ülakehapäeva (taas 60min), selline vahva trenn, et sain täitsa üksi olla. Kui lõpus rullisin, siis jalad said hästi aru, et möödunud päeval oli korralik trall olnud. 
Sammud: 8544

Reede - puhkus, tööpäev oli lühem ja sain kiirelt koju, et puhata ja magada, sest õhtul käisime tüdrukutega Püssirohukeldris. Kõik olime õhtul väsinud, aga oli tore ja muusika kuulasime lõpuni, siis oli aeg koju magama minna.
Sammud: 7818

Laupäev - plaanis oli jõusaal, aga see ebaõnnestus. Kui A le coq'i jõudsin, siis oli kiri, et treeninguteks suletud, ometi olin enne vaadanud kodulehte ja see info ei jäänud silma (seda tantsupeo värki nägin). Nojah. Sain siis kõndida. Hommikul ka kõndisin. Ilm oli tuuline.
Sammud:  12 137

Pühapäev - alustasin puhkamisega ja seejärel raamatu lugemisega (lugesin läbi!), aga väljas paistis päike ja tahtsin seda ka nautida. Arvasin, et ehk telefoniilm valetab, et pole nii tuuline, aga oli ikka... Niisiis riidesse ja sõbranna kampa ja tegime tiiru, mul tuli kokku 9km. 
Sammud: 13 794

Järgmine nädal pean nädala keskpaiga osas midagi välja mõtlema, sest kuigi T, K ja N lähen tööle, siis üsna varakult suundun sealt kesklinna, kus ka õhtul tööpäev lõppeb... ei usu, et hakkan tagasi algkohta minema, et seal trenni minna ja siis nuputada, kuidas ja mis kell ma koju saan. Nii et tööle jõusaalis esmapsäeval ja reedel ja vajan mõtteid kolmapäeva osas. 
Kas taaskord tuleb üks nii tuuline kevad?

No comments: