Sunday, March 25, 2018

Trennipäevik 19.03.-25.03.2018

12.nädal
Bussipäevadel käingi tööle nüüd teise bussiga ja seda näitab kohe päevane sammudearv. Aga pole midagi, sest üks nädal veel ja siis peab olema küllaldaselt kevadine, et saaks hakata tõuksiga käima. 
Mul on nii hea meel, et see päev läbi sain, sest need kolm koolituspäeva olid väga rasked ja närvilised. Uus möll pidi esmaspäevast lahti minema, aga reede õhtul saadeti kiri, et kõik viibib... Mul on hea meel, sest see tähendab, et saan neljapäeval koolitusele minna! Ja seeläbi peaks kohe see maikoolitus ka edasi lükkuma ja saan minna konverentsile (kuigi me muidugi õstsime ka natukene lärmi, et selliste koolitutuste puhul võiks osalejate äest ka küsida, kas neile see päev sobib, mitte lihtsalt öelda, et nüüd on nii... sest reeded ei sobi meile kohe üldse).

Esmaspäev - jõusaalis alakehatreening ja rullimine (60min). 
Sammud: 6766

Teisipäev - terve päev arvuti taga, koju sain vähemalt kõndida.
Sammud: 8300

Kolmapäev -terve päev arvuti taga, koju sain vähemalt kõndida. Eelnevalt mõtlesin küll, et õhtul tene midagi aeroobset, aga koju jõudes läksin hoopis pikutama ja sinna see õhtu läks.
Sammud: 7557

Neljapäev - terve päev arvuti taga, aga koolituspaika kõndisin.
Sammud: 5757

Reede - ringtreening (70min), mille treeneri asendaja mulle kokku pani, lõppu tegin veel natukene kõhulihaseid (spikriks PaljasPorgand)
Sammud: 7742

Laupäev - viisin tõuksi jalutama. Käisin ikka fat max'iga, teed on veel üsna sodi täis ja kurvide peal võib peenikese rehviga natukene ohtlik olla. Esialgu õtbasin ikka kurgu valusaks. Sõit oli kokku veidi üle 11km, aga aega kulus 48minutit! Aga keskmine kiirus oli ka alla 14km/h. Keskmine pulss aga 157x', mis on muidugi kõrge.... vajab treenimist. Üldiselt oli sõita täitsa OK, aga kohati olid korralikud lõigud vastutuulega (kodus olin kõrvadesse jubba vatti pannud, et valutama ei hakkaks). 
Aga oli väsitav ja pühapäeval on reiesisemised väga tuntavad.
Sammud:  5247

Pühapäev - läksin a le coq'i jõusaali, tegin kogu keha trenni, lõpetasin ikka rullimisega (kokku 70min). Tahtsin ka pikalt saunatada, aga riietusruumi jõudes avastasin, et mul pole ühtegi rätikut kaasas. Njahm. Ei hakanud siis peadki pesema ja leiliruumi minema. Plaan oli küll koju jalutada, aga kuna Kaaslane oli veel autoga liikvel, siis palusin, et ta minu ka peale võtaks ja ei läinud selle tuule kätte.
Sammud: 3711 (kell 17... kui kell 12 alles ärgata, siis jahm).No comments: