Sunday, March 4, 2018

Trennipäevik 26.02.-04.03.2018

9. nädal
Külm hakkab lõpuks järele andma. Mitu päeva on tunda, et päike päriselt ka soojendab, kui olla tuulevaikses kohas. Päevasel ajal kodus olles on hea rulood üles tõmmata, sest siis kütab päike tuba ka. Üks toru maja nurgas on nii külmunud, et tilgub vaid selle kõrvalt ja seal on täielik liuväli. Sellise külma nädala kohta olen ma üsna üllatunud, et samud ei jäänud ainult mõne tuhande juurde, sest bussiga sõitsin vaid kaks päeva ja siis ka otse tööle ja kõik teised päevad sai autoga tööle. Koju samuti ei jalutanud. Vahepeal tatis mingi nohu kallale tulla, aga ninaloputuskann oli kiirelt võtta ja sinna see ka kadus. Tahaksin öelda, et ravimi kõrvaltoimeid enam eriti ei ole... aga vahepelal lööb ikka välja, aga tundub, et rohkem öösel, et ei tasu öösel üleval olla, siis pole ka probleemi. 

Esmaspäev - pärast soojendust tegin harjutusi  video järgi, mida linkisin, treener andis ette ja ütles, et tee. Tegin. Ei olnud kerge. Nii kaua läks hästi, kuni oli vaja rohkem toengus olla, siis jätsin pooleli ja jätkasin enda harjutustega. Kokku 70min. Ilmsel tegin vahepeal toenguharjutsuetga randmetega liiga ja nüüd olen jälle selline hellik, aga mis teha.
Lõpetasin rullimisega, otsustasin, et peab rohkem rullima.
Sammud: 7712Teisipäev - puhkus! õues oli külm, linnast jalutasin kiiiiiruga koju,
Sammud: 7590

Kolmapäev - jõusaalis ringtreening ja lõppu rullimine, kokku kuskil 80min, sain kolleegiga koju ja ei pidanud bussile jooksma. Ringtreening oli esialgu 60mintööd ja sama palju puhkust, aga kui treener läks ära ja mina meie aega edasi vaatasin, siis kohe sujuvalt lühendasin puhkuse aega. Plankinguringi tegime ka veel ehk 30sek kaupa tava + külg + teine külg - nii kaks korda.
Sammud: 8880

Neljapäev - Corsas oli jaanika viimane rehvitrenn sel hooajal. Tegime ringtreeningu vormis ehk 9harjutust ja 3x läbi. Lõpetasime venitusega. Mingi maasikas oli ka lõpus, aga hetkel ei suuda meenutada, mis see oli.
Sammud: 9402Reede - puhkus. Kõndisin ka.
Sammud: 8896

Laupäev - Hommikul tegin linnaringi ehk kõndisin kuskil 5km. Ja hilisel pärastlõunal läksin jõusaali (üldse ei viitsinud), siis kõndisin ka veel, kuigi kaks peatust sõitsin bussiga ka. Esialgu olin üksi ja väga mõnus oli, rohkem rahvast tuli siis, kui mina olin juba ära minemas. Tegin jalad, siis kere ja siis ülakeha. Ja lõpus rullisin. Pärast sain üksi saunas olla ja lõpuks kiirustasin koju (ehk kõndisin, sõitsin 2 peatust bussiga ja jälle kõndisin).
Sammud:  13 670
Pühapäev -  Mõtlesin, et kui Kaaslane lõunauinakut enne tööd teeb, siis on mul hea tõuksiga, aga tema uinakut ei teinud, mina tõuksima läksin. Tõuks  fat max10km 49min - läksin mööda kergliiklusteed Ihaste poole ja käisin Sillal pilti tegemas ja seejärel tagasi koju. Tagasitee oli tuuline ja hakkas külm. Eks riideid oli ka natukene palju seljas, aga talvel talun pigem seda, et mul on palav, kui et mul on külm. Ja päris selliseid igeid hingavaid talviseid spordiriideid mul ei ole. Muidu jäin rahule ja ilmselt homme vaatan, mis need sääred arvavad. 
Aga koju jõudes olin täitsa kutu!
Samme on vähe, sest kell tõuksimise samme ei loe. :)
Sammud: 3807


Ma ei tea, mis tal nende porganditega on. :D

#teemekoos2018
Uuel nädalal ilmselt ei osale, sest ma ei saa hommikuti enda tööle minemise aega pikendada, jään muidu päris hiljaks ja viiel õhtul on seda 30min keeruline leida, kui pärast trenni kiirustan koju kütma....  :)

Ma olen otsustanud, et lihaste rullimise peab rohkem käsile võtma. Realiseerimiskeskusest leidsin endale samasuguse roosa ruulli ja nüüd tuleb vaid rullima hakata. Need reiesisemised.... ma teen selliseid grimasse, et ise ka ei usu, hea, et pisaraid ei vala, aga usun et ajaga hakkab paremaks minema, 

No comments: