Sunday, April 15, 2018

Trennipäevik 09.04.-15.04.2018

15. nädal

Nii tore, kui väljas on SOE kevad. Hoopis teine hingamine! 
Esmaspäev - kuna ilm oli nii imeline (!), siis läksin tööle kohe race maxiga, minek u 25min, tulek 22min, kiirelt kott koju ja edasi liikusin Lähte suunas mööda kergliiklus teed. Kõige raskem on ikka see linnast välja pääseda, seejärel läheb juba paremaks. Mõtlesin, et sõidan umbes 10km sinna suunas ja siis tagasi, siis tuleb päevane kilometraaž selline korralik. Tagasisõit oli veidi raskem, sest tuul oli vastu ja ise juba olin väsinud (tööpäev oli väga raske). Kokku sõitsin 20,9km 1h15min (avg 141x')
Sammud: 7689

Teisipäev - ma arvan, et käisin fat maxiga. Ilm oli järsku väga külm ja polnud üldse tore. Tõuks kokku üle 10km, lisaks oli vaja teha linnatiir jala (5km).
Sammud: 10 377

Kolmapäev - ringtreening jõusaalis 54min. Muidu käisin arstil ja tervis parem. :)
Sammud: 10 663

Neljapäev - läksin fat maxiga tööle lühemat teed pidi (u 26min) kellal sai aku sel ajal tühjaks. Keset tööpäeva hakkas aga hirmus halb ja nii jätsin õhtuse sõidu ära ja kutsusin auto järgi. Terve ülejäänud päeva oli kehv olla ja õhtulgi läksin vara voodisse.
Sammud: aku oli tühi

Reede - kuna ratas oli tööl, siis hommikul läksin autoga. Ilm oli taas ilus ja koju läksin pikema ringiga - 11km 46min. Fat'iga on ikka raske igast künkast üles ronida, eks kott oli ka seljas ja liiklust ka. Aga trenni eest oli küll.
Sammud: 7151

Laupäev - hommikul tegin linnatiiru 6km, seejärel tegin kodus korraliku koristuspäeva, jõudsin isegi õue riisuma. Ja siis tõuksima - mõtlesin, et päris edasi-tagasi ei taha sõita, et lähen Lähte poole, siis Vasula poole ja sealt Kõrvekülla ja tagasi koju. Kokku tuli 25,47km, 1h28min, avg 146x'. Minek oli hea, Vasula poole minnes tuul kõrvalt või vastu ja sama siis, kui liikusin Kõrvekülla, võttis kohe keskmise kiiruse maha. Sai ka tõusu harjutada ja see tuli ikka väga raskelt, võhma pole. Kellalt vaatan 5km andmeid ja kõige kiirem oli teine blokk, kui olin juba linnast väljas ja suundusin mööda kergliiklusteed. Race maxiga sõites sõltub palju ka ellest, milline on asfalt. 
Õhtul tahtsin ühest poest ühe asja osta ja kõndisin sinna (4,7km), et sealt autoga koju saada... Aga seda asja enam müügil polnudki.
Ma olin õhtuks täiesti läbi, jalad läbi, keha väsinud, ise näinud päikest rohkem kui muidu. Voodis vist uinusin kohe, eks olin ka päeva alustanud juba 8 aeg (kui muidu magan nv 10ni).
Sammud: 20 660

Pühapäev - tänane päev olin üsna väsinud, ärkasin kuidagi kella 10 aeg, äratuskella õnneks polnud, aga sain õigeaegselt voodist välja, et kirikus käia. Vahepeal oli ilm juba nii kehv et jõudsin isegi ahju tule teha. Natukene jätkasin koristamisega ja mõtlesin tõuksi peale, aga sain aru, et mu jalad on niiii väsinud, et kas tasub... ja samas tahaks ju sauna ja samas kätele jäi trenn tegemata. Nii suundusin lõpuks ikka A le Coq poole, endal vajusid silmad kinni. Tegin lühikese 30minutilise trenni ja rullisin veidi, seejärel kerge saun ja tagasi koju.Päeva peale kokku tuli ikka pea 6km kõndimist. Ilm oli muidugi nii ilusaks läinud, et kodus tegin aknad lahti, et palav ei oleks. 
Sammud: 11 299


Tõukerattas kokku: 86,21km 

Minu meelest tegus nädal, ratta kilometraaž kasvas korralikult. Kuna järgmine nädal tuleb natukene keeruline õhtuste trennide osas, siis püüaksin nii, et äkki saab vähemalt nr 8 kilometraaži numbrile ette, ideaalis võiks see olla aga hoopis üle 100. Natukene vaatan ka ilma järgi. Arvasin, et juuksur juba uuel nädalal, aga tundub, et polegi veel... Jõusaali ilmselt üle ühe korra ei jõua, tuleb lihtsalt rohkem rattale keskenduda. 
Tööl võiks ka kergem nädal tulla.

No comments: