Tuesday, April 24, 2018

Trennipäevik 16.04. - 22.04.2018

16. nädal

Läks nii, et kirjutamiseni jõudsin alles nüüd. Möödunud nädal ei läiud ka päris nii nagu ootasin, aga oli lihtsalt selline nädal... sünnipäevanädal :)
Ainult emotsioonid ja mõtted on tõuksisõitudest kadunud.
Esmaspäev - tõuks 7,14 hommikul ja õhtul pikem ring 19,77km (1h11min, avg 145x') ehk sõitsin töölt Ihaste poole ja sealt Kabinasse, edasi Luunja kergliiklusteele ja siis juba kodu suunas. 
Arvasin, et rattasõit teeb olukorra paremaks, aga ei teinud...
Sammud: 7273

Teisipäev - tõuks tööle 8,14km ja vihma hakkas sadama. Kahjuks hakkas nii kõvasti sadama, et kutsusin endale auto järgi ja ratas jäi tööle.
Sammud: 6737

Kolmapäev - kuna ratas oli tööl, siis hommikul sai mindud autoga. Pärast tööpäeva oli ringtreening 50min (tuhar oli järgmsel päeval üsna valulik), koju tõuksisin 7km ja natukene jalutasin ka.
Sammud: 8512

Neljapäev -  hommikul tõuks 7,07km ja õhtul 10,14km ehk ainult natukene pikem ring (tuule tõttu oli väga raske). Rahvusvaheline rattapäev tõukerattal. 
Sammud: 6961


hommikune vaade

ikka kiisuga

õhtune vaade. mulle meeldib see kevadine järv.

Reede - kiirustasin tööle 7,07km ja koju minnes tegin tee lühemaks ehk 6,31km.
Päev li tempokas ja edasi oli vaja ruttu sõbranna juurde minna, sest tegime saunaõhtu ja oli vaja veel ettevalmistusi teha.
Sammud: 7450

Laupäev - Trennivaba, aga toimekas.
Saunaõhtu lõppes meil veidi pärast südaööd ja sain magama kella 1 ajal. Kaaslane ärkas pool neli (ehk kolm tundi hiljem ja see oli vist esimene kord, kui ma ei kuulnud tema äratuskella), sest läks sõpradele Võhandu maratonile saateautoks. Mina hakkasin ärkama kella 8 ajal, sest teadsin, et mul on vaja toimetada. Väsimus oli tohutu. Mul oli auto, nii käisin kaugemal poes ja kohtades, kuhu polnud jõudnud. Toidupoode oli ka rohkem kui üks sest küll ei leidnud midagi või vedas mälu alt. Kodus oli vaja koristada, pesu triikida, õues möllata... sest järgmine päev oli oodata külalisi. Vahepeal jõudsin ka pärmitaigent teha (lihapirukad ja kaneelisaiad) ja noorem vend käis külas. Õues riisusin ja kühveldasin ja istutasin sinililled ära. Vahepeal üritasin lugeda, aga oleksin vist magama jäänud. Püüdsin ennast tegevuses hoida. Pidin veel Karlovas käia ja mul oli mte jalutada, aga läksin autost võtit võtma ja tundsin, et olen niiii väsinud... ronisin autosse ja olin varsti kodus tagasi. Kaaslane jõudis koju veerand 12, nii et tal oli vääääga pikk päev (pärast magamata öövahetust 3h und ja siis 3h). Uni tuli hea.
Sammud: 8064 (kell sai käele alles poole päeva peal)
istutasin sinililled

Pühapäev - telefoni panin "mitte segada" režiimile ja nii ei saanud keegi mind üles ajada, isa üritas, aga helistasin pool 10 tagasi. Ja nii algaski sünnipäev. :) Segasime salati kokku, lõikasin juurikaid, sättisin asju, koristasin veel veidi, mõtlesin, kuhu nad küll istuvad, maitsestasin liha... Kaaslane pidi ära käima ja palusin tal poest jäätise tuua, et saaks šokolaadikoogiga süüa. Jah, ma ei täpsustanud väga palju... koju tuli ta kahe vahvlitopsiga :D :D, sõi enda jäätist ja kiitis kui hea mõte see oli, et ma jäätist tahtsin. Hihi. Igal juhul läksin vahetult enne külaliste saabumist veel ise lähimasse poodi ja tulin koju ikka liitrise jäätisega. 
Sel aastal olid külalisteks pereliikmed :) Tädi läks kohe fat maxiga tiiru tegema, jõudis ema ja õde perega ja teine õde perega. Väljas oli ilm kehv, aga grillida sai. Sõime ja jutustasime toas. Lastel jäi lõunauni ära, aga nad olid vägaväga tublid, käisid muudkui kassi vaatamas, kes istus voodi all. Üks hetk ta küll hiilis tuppa, aga seda vaid korraks. Ja nii see aeg läks. Hiljem aitas ema tööle kokki ja pirukaid teha. Ja tulid Teisepoole poolt ka külalised ja õhtul hilja veel vanem vend ja lõpuks lõime klaasid ka kokku.
Sammud: 5665


sünnipäev.

kiisuke

Tõukerattas kokku: 72,66km 
Ei saanud number 8-t ette, aga isegi üsna hästi.. oleks nv sõitma jõudnud, siis oleks super olnud.
Uuel nädalal paremini. 

No comments: