Sunday, April 1, 2018

Trennipäevik 26.03.-01.04.2018

13.nädal
Täna algas aprill (ja ükskõik mida lugedes peab mõtlema, kas see on nali või mitte), aga väljas on ikka veel külm. Eile hommikul sadas lund (okei, maapinnale ei jäänud midagi, aga sadas), aga pole kindel nüd lähipäevil maa taas valgeks ei lähe. Ma tean, et kõik viimased aastad on kevad olnud täpselt selline... kehv, aga ikka tebe kurvaks, ikka ootad igal aastal, et ehk sel aasta läheb teisiti ja vanasse rüppe tagasi ja on jälle soe ja ei ole neil tugevate tuulte päevi. Praeguseks on vaid loetud nädalad hooaja alguseni

Esmaspäev - jõusaalis alakehatreening ja rullimine (75min). Jõusaal on terve hooaeg olnud väga tühi, esmaspäeval ei olnud ka erand, kui olime seal taas vaid kahekesti. Eks Tartus on neid sporidklubisid juba igal pool ja paljud eelistavad käia oma kodu lähedal (eks minagi käiksin, kui saaksin tasuta käia, sest nii tore oleks pärast trenni ka sauna minna, aga selleks võiks liikumine ka lihtsam olla). Trenn oli tavapärane. 
Sammud: 9077

Teisipäev - kõndisin rohkem kui mõnel tavalisel päeval :) (oe, vanasti oli 10 000 väga tavaline sammude arv). 
Sammud: 10 532

Kolmapäev - ringtreening ja rullimine (52min). Taas tegi trenni treeneri asendus, endal tal oli käsi kipsis, nii oli rohkem alakehale ja kerele, tegi meiega kõik taas ja higistas kõige rohkem.
Sammud: 7776

Neljapäev - see, kui ärkaisn valusa kurguga ja läksin terveks päevaks koolitusele. Koolitus oli väga hea! Kuigi sammud seda ei kajasta, siis ma tegelikult kõndisin ka (ikka kesklinna ja ringiga koju, ju ma siis elan nii kesklina lähedal)
Sammud: 5630

Reede - õhtu poole oli mul veidi parem olla ja tahtsin jalutada, nii jalutasin Karlovast Prismasse ja siis koju, kui Teinepool läks tööle. Prismast unustasin osta selle, mida sinna ostma läksin (ikka see Vipise kurgusprei). Lugesin läbi raamatu "Rebecca".
Sammud: 9650

Laupäev - öösel magasin täitsa hästi ja olin juba üsna positiivne, päeva veetsin siiski üsna koduselt. Lugesin lbi ühe raamatu ja õhtul alustasin järgmisega, mille sõbranna möödaminnes tõi (umbes 500lk ja sõbranna arvas, et mõneks ajaks aitab ka).
Tahtsin aga värsket õhku hingata ja nii mõtlesin, et võib ju natukene tõuksiga ja järgmisel päeval jõusaali minna. Fat maxiga jõudsin sõita 5km ja siis pidin koju tulema, sest üks asi meenus.. Õhtul sõitsin käisin veel Prismas, suuremalt jaolt bssidega, aga natukene kõndisin ka. Kui tõuksin, siis kell neid tõukeid sammudena ei loe. Annelinna Prismast ei suutnud ma lihtsalt seda kohta leida, kus need üskikud ravimid oleks ja tulin jälle ilma kurguspreita ära.
Sammud:  5327

Pühapäev - täna hommikul nii hea polnud ja sain aru, et eilne tõuksimine polnud just parim variant, palavikku siiski polnud tagasi tulnud. Niisiis viskasin minema plaani jõusaalist ja saunast ja lugesin hoopis raamatu lõpuni. Tahtsin ka turul käia, mis kohale jõudes oli kinni (ülla-ülla, täna on punane püha), aga käik oli bussidega ja seetõttu selline kiire. Ja muud täna polegi. Natukene asjalikum olen kodus nüüd pärastlõunal olnud, sest enesetunne on parem, värvisime ka lõpuks mõned munad ära. 
Sammud: 4757

Homsest siis tõuksiga tööle. Ma ei kujuta veel ette, mis ma selga pean panema ja kuidas sõitma. Tegelikult algas meil ka liikumiskuu, aga et punkte saada, siis oleks vaja korraga liikuda vähemalt 30min, aga lühimat kaudu tööle minnes ei tule nii pikk aeg kokku.. ja ma ei tea, kas mul on soovi hakata pikema ringiga käima. Kaks jõusaali, üks ringtreening ja ehk nädalavahetusel saab lõpuks mõne pika ringi teha...

No comments: