Monday, May 21, 2018

Trennipäevik 14.05.-20.05.2018

20. nädal
Suurem osa nädalast möödus selle tähe all, et tervis läheks korda ja saaks teha ka ühe pikema sõidu, sest juba pühapäeval on Tartu Rattaralli. Nädala alguses oli ikka väga halb olla, tasakesi enesetunne paranes, laupäev pani uue põntsu. Tänase (esmaspäeva) seisuga pean ikka aeg-ajalt nina nuuskama ja vahepeal köhin ka.

Esmaspäev - olin kodus haige
Sammud:2254 

Teisipäev - tõuks 5x2 ehk käisin transpordi mõttes tööl, muidu olin tõbine
Sammud: 4900

Kolmapäev - tõuks 5x2 ehk käisin transpordi mõttes tööl, muidu olin tõbine
Sammud: 5433 kuni kell läks laadima

Neljapäev -  käisin Tallinnas koolitusel, palju autosõitu ja salvrätikuid. 
Sammud: kella polnud

Reede - läksin tõuksiga tööle 5km, aga koju jõudes tormas (äike, müsistamine, tuuleiilid, hoovihm, rahe) ja sain autoga koju. Õhtul käisin kinos ja jalutasin veidi.
Sammud: 7735

Laupäev - mitmeid kuid planeeritud Maijooks. Möödunud aastal otsustasime sellest teha maikuu traditsiooni. Sel aastal küll üks meist ei saanud osaleda, aga siiski. Läksime ikka kambkesti autoga, mis jäi Ülemistesse, edasi Taxifyga Lauluväljakule (minek mingi 3,6 eurot, aga tagasitulek üle 6 euro).  Jõudsime kuskil 12:30, võtsime numbrid, mina panin koti hoidu, tegime pildid ja vaatasime edasi. Stardikoridoridest ei saanud suurt midagi aru, meeldis möödunud aastane variant rohkem, kui oli korralikult piiritletud ja ei olnud kahtlust. Mul oli ajavõtuta jooks, aga taga olid inimesed kellel oli veel ajavõtuga. Kui enne haigustoli põhiline mõte, et enne Ööjooksu (18.august) võiks teha mõne jooksusammu :D :D, siis haiguse tõtu oli eesmärk tunda rõõmu ja see läbida. Alustasin ikka sörgiga, hakkas palav (enne oli külm), kuskil ka kõndisin, köhisin, nuuskasin ja kulgesin. Ajaliselt läks paljupalju kauem aega, kui möödunud aastal, aga siis tegin ka rohkem jooksusamme. Midagi erilist ei olnudki. Rada oli täitsa okei. Häiris see, et päris palju oli ikka kõndijaid, kes kõndisin kõrvuti ja võtsid üle poole teest vahepeal kinni.
Pärast sõin kohukest ja jõin seda suhkruvett, mida ise kunagi ei osta. Tegime veel pilti ja liikusime vasrti tagasi Ülemistesse, et koju saada. 
Sammud: 16 839


Pühapäev - oli plaanis tõukeratturiga ühistrenn.  Sain vaevu enne voodist välja, vahetasin rattal jooksu, jamasin sellega pikal,t sest pidur käis vastu, aga jõudsin õigeaegselt kohale. Olime kahekesti. Esialgne plaan oli minna Lähte poole, aga et igav poleks, siis võiks Vasula ringi teha. Ma sain aru küll, et eelmise päeva külm tuul oli mulle liiga teinud, ise olin nii väsinud, jalad rasked ja valusad, nina ooksis rohkem ja köha oli ka. Ilm oli muidugi suurepärane. Suundusime siis mööda Roosi tänavat ERMi poole, sealt Kõrveküla kergliiklusteele, sealt Vasulasse ja siis pidin ütlema, et mina ei jaksa sealt künkast üles Lähte poole sõita. Pulss oli mul siis 170 juures, tempo oli okei, aga olek nii raske. Võtsime siis suuna hoopis vasakule ehk Tartu-Lähte kergliiklustee poole ja sealt Tartu poole. Tartu suunas läks pulss lõpuks madalamaks ja enesetunne paremaks. le ei tahtnud pingutada, sest... ennast tuleb hoida. Tartus võtsin suuna kodu poole ja teine tõukerattur läks lisaringile ja tõukas kokku peaaegu 50km (korralik "soojendus" rattaralliks).
Tõuks 27,63km 1h38min11sek; avg 156x'; max 176x'. 

Sammud: 7429

Kokku tõukeratas: 52,96km

No comments: