Monday, June 18, 2018

Trennipäevik 04.06.-17.06.2018

23. ja 24. nädal

Trennipäevik ei ole läinud puhkama, tegelikult oleks aeg hakata hoopis rohkem ja korralikku trenni tegema. Kirjutan kiiresti kaks viimast nädalat kokku, see ei tohiks olla raske, sest esiteks pole mul mälu (mul endiselt pole kommet päeva lõpus asjad kirja panna, et hiljem asjad meeles oleks) ja teiseks olen ma nii palju lulli löönud, et mul polegi suurt midagi kirja panna. Nii saavad asjud ju vaid paremaks minna :)

Samme on päeva jooksul endiselt väga vähe. Alles täna liitusin selle Endomondo väljakutsega, mille Britt lõi... ma ei tea, kuidas ma kuus selle 100km täis saan. Aitaks vaid see, kui hakkaksin õhtuti mingeid jalutuskäike tegema (vms), teine variant oleks töölt jala koju tulek, AGA kuidagi peab ka tööle minema ja tõuksiga saab kiiremini.
I
Esmaspäev - tõuksiga tööle, siis Tammele ja siis koju (kokku u 13km); pool 18 välitreening Tammel (venitusega 72min). Trenn oli tore, aga raske... või noh minul oli raske. Pärast olingi nii kurb, sets midagi ei jaksanud teha. Praegu on veidi positiivsem. 
Sammud: 9585

Teisipäev - läksin tõuksiga tööle (u 5km), aga koju mitte, oli tegemist. Tuul ja ilm tahtis nutma ajada.
Sammud: 6759

Kolmapäev - Trastar Temposari Rahinge etapp. Ikka veel oli neil mind naljakas seal tõuksiga näha, jap, mul oli ka, ja tõesti üks kodar oli lahti... juhtub. Tuul oli veidi vaibinud, aga siiski liiga-liiga tugev. Tuul oli vastu, siis kõrvalt tugev, vastu, kõrval, korra tagant, vastu, vastu, vastu... no ikka nii, et mäest alla ei saanud ma tempot üle 22km/h, no ei liikunud. Kurb oli. Sõit lõppes Rõhul ja sealt oli vaja tagasi ka sõita. Mul endal oli tunne, et tagasisõit oli mul kiirem (ja pulss madalam) (tegelikult päris nii polnud). Nojah. Aga kuna naisi oli vabaklassis ikka kolm, siis olin ma jälle seal kolmas või kokkuvõtlikult kolmas, ma täpselt ei teagi.
14,6km - 47min54sek? (ma ei tea, kas parandasin protokolliga aja õigeks), keskmine kiirus 18,34km/h... noh selle tuulega võib isegi rahul olla. Ja tagasi sõitsin 9,5km, et autoni jõuda ja koju minna. 
Sammud: 9887


Neljapäev - tõuksil kokku 13km, kulgemine. 
Sammud: 5468

Reede - millegi tõttu läksin autoga tööle... ja hiljem liikusin linnas (kõnd 5,75km). 
Sammud: 17 661

Laupäev - und oli vähe, ärevus oli ka, kell 8 oli juba start ja nii algas sõbranna pulmapäev. Imeilus laulatus, suurepärane pidu, mõnus seltskond. Kõik oli imeline!
Sammud:  2032 ehk suurem osa päevast kellata ;)

Pühapäev - öösel lõin tantsu, selg oli märg... enne keskööd ei saanud väga tantsu lüa, sest kaaslane oli pruutpaari valvur ja pidi turvama :P aga hilje keerutasime palju-palju.
Ja kui pärastlõunal koju jõudsime, siis olin täiesti kutu ja ülejäänud päev läks muul pooleli mgades, pooleli uimerdades. 
Sammud:  2588, öised tantsud olid kellata ja päev oli tõesti uimane


II
Esmaspäev - kuigi olin lõplikult juba pool 9 magama läinud, siis kella kuuene ärkamine oli väga raske. Kaks vähese unega ööd tegid oma töö. Tööle ma sain ja trall hakkas pihta (asendused). Tõuksil kokku taas umbes 13km ja viimane sõit sellest paduvihmas. Trenn oli Tammel, tore oli, endiselt raske, ajaliselt tunnike, sest venitus jäi paduvihma tõttu ära (ma istusin tükk aega puu all ja mõtlesin, et kas hakkan ikka koju minema). 
Magama läksin taas mingi 9 paiku.
Sammud: 7994

Teisipäev - tõuksiga tööl käik 10km. Ikka oli väsinud, läksin magama enne 22.
Sammud: 6268

Kolmapäev - tõuksiga tötöle 5km ja koju peaaegu 7km (eriti tubli :D), õhtul käisin kinos ja sain mõned lisasammud. 
Sammud: 9486

Neljapäev - tõuks kokku 12km, kulgemine.
Sammud: 6673

Reede - tõuks kokku u 16km, õhtul sain cross 29er'i ja õppisin sellega sõitmist... ehk lõin jalad siniseks. :)
Sammud: 6455

Laupäev - käisin tõuksiga Lähtel - 30,46km 1h39min; avg 140x'; avg speed 18,29km/h (Transtar temposarjal oli pulss 169x', kiirus vaid veidi suurem... milline ilma ja ratta vahe). 
Lisaks jalutasin 5,7km. Õhtul viisin tõuksi ära ja sõitsin 3,3km veel.
Sammud:  12 620

Pühapäev - puhkus maasikate keskel, suitsusaunas, tiigis ja õhtul #coffeedate , sest möödus kaks aastat meie esimesest kohvi õhtust :) :*
Sammud:  5715

Tõukeratas kokku 54,93 + 92,88 = 147,81km 

No comments: