Monday, July 9, 2018

09072018

Käisin täna ringtreeningus Tammel. Pärast sellist tööpäeva oli seda vaja! Jalad olid kanged.. trenn muidu hea. Aga mingi hüppe või harjutusega tegin põlvele uuesti liiga ja nii ma lõdvestusringile ei läinudki. Venitasin veidi ja üritasin tõuksiga koju saada. Põlv valus. Oeh. Kõndida on OK, aga jooksusamme ei saa teha ja kõverdamine pole ka hea mõte. Erilisi valikuid ka pole, mida nüüd teha - elastik peale ja lasta veidi rahus olla. Ja siis tõuksida. Mitte ringi karata. Kuna järgmisel esmaspäeval võõruastan sõbrannasid, siis too treening jääks niikuinii vahele.
---
Nädalavahetusel sain enda küüned katta geellakiga! Oh, ma olen sellest puudust tundnud. Möödunud suvel korra oli, kui üks sõbranna tegi, aga muidu oli mul geellakk vist 4-5a tagasi? Loobusin, sest kasvas nii kiiresti välja, hakkas häirima ja rahast oli kahju. Nüüd aga on ämmal lamp, ühiselt on meil vajalikud lakid ja teised vahendid ja muud polegi vaja. Ma ei tea, mis see geellakiga küünte hooldus tänapäeval maksab, mul maksis vanasti vist 20 eurot. Ja kuna me panustasime mõlemad, siis oleme plussis kohe. Mõnus. Ise pean harjutama seda parema käe küünte lakkimist, geellakiga peaks lihtsa olema, sest see ei kuiva nii ruttu ära ja on aeg mässata, aga kui ämm vähegi kodus, siis on abiline olemas. Ja varbaküüned on ka punased! Oh, lihtsalt ilus vaadata. Pärats nõudepesu vaatasin käsi ja pärast mullas möllamist... ikka on kõk ilus! Ja kui väljakasv häirima hakkab, siis võtan lihtsalt maha... ei pea ka kohe uut lakki peale panema, kui ei taha, ei pea kuskile minema ja aega panema, ei pea hetkel rohkem rahaliselt panustama. Kõik hea.
---
Täna Teiselepoolele homseks kohupiimakooki, mida tööle kaasa võtta. Ideaalis oleks võinud ta koogi viia esimesel päeval uuel ametil, aga läks vähe teisi. Ja endisesse meeksond atahab ka midagi viia... kui kook on hea, siis v-o teine selline veel, muidu mõtlesin, et võib ka saiakesi teha. Väikest ümmargust kooki pole mõtet teha, sest kolleege on lihtsalt liiga palju.
---
Reedel sain endaleühe peavõrupatsi juustesse, mõnus oli. Pesin vahepeal juukseid ja võtsin patsi alles täna hommikul lahti. Nii ilusad lokid olid! Täna üks kolleeg küsis, kas olen keemilised lokid teinud :D Ei kujuta ettegi, milline kahupea ma siis oleks. Aga mingi aeg ülepeakalasaba võiks küll teha, siis oleks ka väga ilus lokk... ainult kammida/harjata ei tohi. 
---
Registreerisin end sügisel SEB Tallinna Maratoni 10km distantsile. Selleks ajaks võiks selle jookmisega hakkama saada.... ja kui ei saa, siis saab alati kõndida. Ja särk!
---
09.08.-11.08.2018 on Põlvas taas Eurocup! Valikus on kriteeriumsõit, teatesõit võistkonnaga ja maraton, ürituse lõpetab Salamaa tõukerattakross, mis ei ole sel aastal üks distantsidest, aga mõnus lõpp... või mitte? Nimelt, kui oled kaks päeva täiega pingutanud, siis mis on alles krossirajaks, selleks võistluseks, mis on oluline, millelt on häid punkte vaja? Ma ei tea. Praegu mõtlen, et kriteeriumil ja maratonil (42km) tahaks osaleda... asfaltsõidud. Rasked kindlasti. Kriteeriumil tuleb Põlvas sellest mõest üles ronida... kuskil 6 korda? Ja maratoniks leidsid nad teise mäe sela Põlvas, see on ka ringi sõitmine ja kokku vist 8 ringi? Aga omainimesed korraldavad, et osalema peaks ja samas tahaks. Ainult seda teatesõitu pelgan ja eriliselt ei vaimustu, sest see kukkumine on ikka meeles. 


No comments: