Thursday, August 9, 2018

09082018

Olen juba pikalt tahtnud kirjutada sellest, et mul on uut telefoni vaja, aga vat ei jõua selline. Õhtuti on arvutiaega ikka väga vähe. Lugeminegi on sellie kehvake, enne päris tuttu jäämist ma mõne lehekülje ikka loen, aga seda harjumust, et vähemalt kaks raamatut nädalas, on suvel ikka väga harva. Vahepeal tegin trenni rohkem ja aeg kadus sinna, nüüd on töö mis on nõnda väsitav... õhtul kodused toimetused ja ongi uneaeg käes. Ma tahaks tõsimeeli kell 22 juba teki all olla ja magada, aga üldiselt saan küll 22.30 voodisse, aga magama jään ikka 23 ajal... Ja hommikud on rasked. Hommikuvõimlemine kadus ühes puhkusega ja nüüd pole seda tagasi saanud, magan viimase minutini. Draakon tuleb ka toetama. Kui ta muidu magas ikka jalgade juures, siis selle ilusa suve ajal läks ta oma pessa aknalauale, aga nüüd on mitu hommikut pärast mu esimest äratust tulnud ikka minu juurde. Magab ka viimase minutini. Kui ma eelmine nädal veel üksi tööl käisin, siis magasid hommikul mu mõlemad Draakonid. Kiisule ei meeldi väga üksi kodus olla. Koju jõudes on see mjäugumine tagasi tulnud, mida puhkuse ajal üldse ei olnud (või oli siis nii palav), tahab nii väga väljas mõne ringi joosta... Nädalavahetusel sai teda üle pole tunni väljast otsitud, kui väljas juba kottpime oli. Mina lasin ta jooksma... ja siis ta jooksis kuskile. Lõpuks ei teagi, kas ta tegelikult peitis end toas mõnes uues kohas, sest käisin toas ka kolm korda otsimas... või tegi kuskil kiiret jooksu ja vaatas mul toas sellise näga otsa, et tema on kogu aeg seal olnud, kuigi uksed olid pärani. 
Kui tööl on praegu raske, siis ma ei tea, mis uuel nädalal saab...
Praegu on natukene võistlusäruvust ka. Ikka tahaks ju hästi sõita. Pakingi siin veel asju, sest otsustasin ööseks Põlvasse jääda. Nii on natukene vähem sõitu ja ehk saab paremini puhata. Ainult veel selgumata kas saan kellegagi laupäeval tagasi Tartusse või tulen õhtul rongiga. Kui rongiga, siis on päev ikka väga pikk. Päris õhtul oodatakse ka sünnipäevale, aga ma pole kindel, kas ma jõuan sinna... sest kaks päeva võistlusi on selja taga ja üks veel ees. Koju jõuaks alles 20 paiku ja jah. Näis. Homseks lubab kuuma ilma, aga teised päevad on jahedamad. 
Kas ma seda kirjutasin, et vaatasin vahepeal Katariina I hooaja ära ETV pealt. Salvestus on ikka tore. Lisaks ka selle Hertsoginna ja Teine Boleyni tüdruk. Vot sellisel lainel. Vaiksel huvitavad ka raamatud, aga pean veel mõtlema... :)
Aga vot toimetan edasi, et kõik vajalik ikka kaasa saaks. 

No comments: