Monday, August 27, 2018

27082018

Otsustasin vahelduseks telerit vaadata ja leidsin, et eile oli TV3st film "Sweet home Alabama". Rootsi aastal vaatasin seda korduvalt ja nii armas filmike oli. Natukene nostalgiat. 

"Why would you wanna marry me, anyhow?"
 "So I can kiss you anytime I want."


Mõned nädalad tagasi hakkasin kirjutama, et pole kirjutanud uue telefoni otsingutest. Ise olin välja mõelnud, et vajadusel ostan siis Samsung A6 plus'i. Milleks uus telefon? Sest see Sony ei tee üldse seda, mis vaja, see on korduvalt käinud garantiis ja sain isegi uue telefoni, aga probleemid olid täpselt samad. Eelkõige see, et see kuumeneb lihtsal ülikiiresti üle ja siis ei sa itte midgai teha, see sööb aku lihtsalt ära (ja niisama saab ka aku tühjaks) ja helistada on ka raske, kui rakendus kogu aeg end sulgeb. Kaks aastat sai teleofnil täis ka ja tänapäeval vist tehaksegi selliseid telefone, et siis lähevad lood eriti kehvaks. Uue teleofniga ma kiirustada ei tahtnud, sest on teisi täpsemaid asju. Tegelikult lootsin ka teenuspakkujat vahetada või parem pakkumine saada (Teliast, Diilist), aga antud telefoni leidsin vaid Elisa veebipoest. Aga Teinepool oli kindel, et vahetab teeuspakkujat ja sai Teliast sobiva diili ja otsustas siis ka uue telefoni võtta...
... ja nii sain mina ka uue teleofni, tema vana :) Samsung 7 Edge. Eile sättisin endale rakendused paika ja tegin selle üldiselt väga sarnaseks sellele, mis mul hetkel on. Sama taustapilt ja lukustuskuva ja helin ja rakenduste ikoonid samadel kohtadel. :D Harjumus. Vaatan, kas hakkan kohe kasutama või ootan kaaned ära. Ekraanil on üks kriips, aga see ei sega. Kaitseklassi tellisin ka. Eelmise varutelefoni andsin Sõbrantsile ja eks selle praeguse Sony jätan siis varutelefoniks. 

---
vahepeal sai film juba läbi. Ikka oli nii tore vaadata :) nüüd vaatan Katariina ka ära, ma olin juba kindel, et ETV jätab viimased osad näitama ja googeldaisn, kuidas ma seda vaadata saaksin. 
---
Praegu on jälle see tore nädal, kui mul on puhkus. Kui eelmised puhkused olen ma üsna kodune olnud ja tõesti puhanud (mitte ringi seigelnud), siis sel korral on igal päeval juba miskit... Üks sõbranna, keda pole kevadest saati näinud, teine, keda pole üle aasta näinud, vahepeal pärastlõuna õepojaga, fotosessioon sõbrannaga... ja ongi juba nädalavahetus. Ja trenne võiks ka igale poole mahtuda peale neljapäeva, mis trennid... eks näis. Jõusaaliga tegelen vaikselt ja täna oli pärast trenni selline "meh" tunne. Võtab veel aega. 
---
Laupäeval käis mul Tikker külas! Tuli lillede ja küpsiseid täis kausiga (LCHG retsept ka veel). Lisaks see positiivsus ja juttu jätkus tundideks... Nii tore oli. Tikriga on see kindel, et väga-väga raske oleks vaid korraks kohtuda, sest on väga tõenäoline, et kella unustad vaadata ja aeg lihtsalt lendab... :)
---
Ja "Katariina" sai ka läbi ja ma lähen magama :)#rebasedpulmitavad2018 #09062018
Foto: Karmen Kärg

See mees... :)
Foto: Karmen Kärg

No comments: