Sunday, August 26, 2018

Trennipäevik 20.08-26.08.2018

34. nädal
Midagi erilist kirjutada ei ole ja arvasin, et ei kirjutagi.. aga siis õtlesin, et panen need väikesed asjad ikka kirja, sest muidu kaotan selle harjumuse.
Haigusega olin kaalu kaotaud veidi üle 2kg, õnneks mitte vee arvelt, aga kui sööma hakkasin, siis see ilus number muutus veidi. 

Esmaspäev - tegin tutvust jõusaaliga. Igal kevadel loodan, et suvel ei tule seda pausi sisse... aga siiani on ikka tulnud. Käisin A le Coqis ja kahjuks oli seal veel inimesi. Tegin mõningaid baasarjutusi ja üritasin valusate lihastega midagi ette võtta. Trenn oli kokku kuskil 60min. Üritaisn lõpus lihaseid rullida, aga see oli niii valus, et kodus hakkasin hoopis kupuatama. 
Trenni ja koju jalutasin (3,25km).
Sammud: 7964

Teisipäev - pidi tööle minema, tõuksiga transport 5km+5km. Jalad olid endiselt niiiii valusad.
Sammud: 5668

Kolmapäev tõuksiga tööle 5km.
Õhtul oli Transtar Temposarja V etapp Tõraveres. Õnneks oli ilm ilus! Minul oli ikka vabaklassi lühike start ja startisin esimeste seas, et hiljem vabatahtlikuna appi jääda.... autasustamist pidin niikuinii ootama. 
Distants oli 10,5km ja kui vahepeal on jäänud üks nädalane haigus ja seetõttu 1,5nädalane trennipaus, siis oli see kõik väga-väga raske. Õnneks oli ka natukene langust, et sai korra puhata. Jalad olid endiselt rasked ja kanged. Tundus, et kogu vorm, mis oli, kadus lihtsalt selle 1,5 nädalaga ära.
10,5km 29min47sek pulss 162x', kiirus 21,38km/h. 
Vabaklassi lühikesel distantsil osales pisavalt vähe naisi, et sain oma tõukerattasõitudega hooajas III koha. :)
Sammud: 6210

Neljapäev - olin Noarootsis koolitusel. Bussisõit oli pikk... ja vahepeal hüppas nii palju, et kellal said sammud täis ja korruseid tuli üle 20... Iiveldus oli ka üsna vastik.
Esimene aasta, kui ma trenniriided koju jätsin.
Sammud: u 9000

Reede
- teine koolitusepäev. Sõitsime koju teist kaudud ja seda hüppamist ei olnud. Bussisõidu iiveldus ja halb tunne olid endiselt kohal. Ja õhtul kodus hakkas eriti halb.
Sammud: 6564

Laupäev - sõbranna käis külas. Korra pidin kõndima, et pakk kätte saada. Õhtuks läks eneseunne normaalseks, aga hommikul jätkus eelmise õhtu iiveldus ühes nõrkuse ja isutusega.
Sammud: 7066

Pühapäev - magasin kaua... aga millegi tõttu kell seda ei jäädvustanud. Mõtlesin, et tõuksin ka üle hulga aja, vihma ei saja ja ilm on OK. Tundub, et paus on ikka väga pikk olnud, kuidagi imelik oli... Vasak tuhar oli üsna valus.
Tõuks 23,9km 1h24min, pulss 142x', kiirus 16,93km/h. 
Juba igatsen suvesooja...Sammud: ...

No comments: